Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majsterigor: @kapkptn:

Chodzac do biedronki sami dajecie okejke na takie zachowanie, wiec prosze nie skamlec na wykopie

"Ale biedronke mam blizej i nie bede jezdzil 15 minut dalej do lidla"

No to nie skaml na to jakie warunki sa w biedzie. Proste jak budowa cepa.
@carlosglog: Tutaj chodzi o formę komunikatu. Jak ktoś nie wie jak działa kasa to przestaje dalej skanować swoje zakupy. Jakby był jasny komunikat, co się dzieje to ludzie by się kasowali do końca i o wiele szybciej by wszystko szło.
@Majsterigor: Na biedrze na bemowie w Wwa to codziennie tak jest. Raz idą na pamięć i patrząc się w lewo na wodę szukając Muszyny #!$%@? w paletę z cola xD bo stała #!$%@? na srodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeszcze lepiej jak się z ta paletą w tłum #!$%@?ą i tak po prostu na przypale na środku zostawia i #!$%@? jadą po druga xD
@jaroty i zdziwiłbyś się jak tego przestrzegają ;) jak przyjeżdża ktoś z zarządu na sklep to pierwsze co robi sprawdza czystość na sklepie i to czy towar jest dobrze rozłożony wraz z cenówkami, a co do cen to również niższe niż w biedronce, sam się dziś przekonałem robiąc małe zakupy w biedrze gdzie przy kasie aż zdębiałem
@filipetrus: W Biedronce też jest takie stanowisko. Tyle że są pazerni na hajs więc będziecie tam stać przy kasach do usranej śmierci, bo osoba odpowiedzialna za to np rozkłada towar, bo wali (świadomie lub nie [polecenie z góry] na 2 stanowiska.)

Z drugiej strony jak wiesz, że masz 20 bułek z czego 15 różnych to po uj się pchać na tą kasę samoobsługową XD Tam to powinny być tzw szybkie zakupy.