Wpis z mikrobloga

Pamiętam miałem w liceum kumpla. Z metra cięty, z ryja brzydki, ale jako pierwszy peklował. Miał kilka dziewczyn. Na studniówkę przylazł z taką laską że szok (ʘʘ)

Jego sekret: socjal skill.

Żadna dynamina, szpanerka i struganie pajaca. Kolo był po prostu fajny.
Kumplował się ze wszystkimi. Od chadów po przegrywów. Tak. Zapraszał mnie, spierdoxa, do siebie na domówki, gdzie było pełno dziewczyn. Jak bywał w mojej okolicy to wpadał pograć na kompie.
Ziomek był królem życia. Podróżował, imprezował, świetnie dogadywał się ze wszystkimi, chociaż beznadziejnie się uczył. Nie wiem czy poszedł na jakieś studia, ale wiem, że ma teraz swoją firmę i dobrze mu się wiedzie.
Bycie chadem to wygrana na loterii, ale różowej w związku po kilku miesiącach spadnie libido nawet jakbyś miał ryj johnnego deppa. Natura. Wtedy to możesz liczyć na peklowanie raz w tygodniu i to też tak na odwal się. Nie wierzycie? Popytajcie się kumpli w długich związkach. Wtedy liczy się to czy fajnie z takim chłopem przebywać.
Różowe to wiedzą.

#blackpill #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 44
@sugmadig: @prerogatywa: chłopa ma 100% racji, ale i tak przegrywy będą piać bo taka wizja nie pozwala im zwalić całego zła z siebie na brzydki ryj. Przegryw to kombinacja psychiki+wyglądu z czego to 1 gra dużo większą rolę. Wzór na przegryw można by określić psychika2*wygląd bo wiadomo, że ktoś wyjątkowo szpetny czadem nie zostanie. Ale większość przegrywów tutaj to zgorzkniałe chłopy które swoje frustracje muszą jakoś wytłumaczyć. Mało tu prawdziwych
@wypok_user_321: Niedawno akcję z różową, która jak się okazało ma chłopaka chadlite. Wiem bo widziałem foty w jej mieszkaniu ¯\_(ツ)_/¯
Ja przy nim to gollum o głowę niższy a mimo tego jakoś zapeklowałem i teraz różowa do mnie wypisuje. I co? Jakoś kwadratowa szczęka i wzrost go nie uratowały.
@eldzej_10: zgadzam się, natomiast - jeżeli kobiecie mniej będzie się podobał jej facet, to rzadziej będzie chciała się z nim walić.. i jasne, jeżeli będzie zjebem, to duża szansa na jebniecie związku mimo kwadratowej szczęki - natomiast pożądanie itp to nie jest coś co kompletnie znika z czasem i jest to uzależnione od atrakcyjności
@sugmadig: Czyli po prostu był pewny siebie i zabawny. To tez się liczy i to mocno ale punktuje troszkę póxniej bo najpierw różowa musi Ciebie poznać. Ale wypoki powiedzą, że i tak to wyrdymały.