Wpis z mikrobloga

Kwintesencja polskiej myśli parkowania w jednym komentarzu. Mamy tu wszystko:

1. Stwierdzenie, że nie zrobił nic złego pomimo, iż zrobił za co został ukarany mandatem.
2. Zwalanie winy na infrastrukturę, a nie swój brak umiejętności w znalezieniu odpowiedniego miejsca.
3. Brak znajomości przepisów (gdyby nie było miejsca to przecież mógłby zaparkować na chodniku lub trawniku xD).
4. Sugerowanie, że przecież pieszy może sobie obejść samochodzik, no co to za problem? Niepełnosprawni? Niewidomi? Osoby z wózkiem?
5. No przecież ich nie ma na zdjęciu więc jaki problem? xD
6. To kierowca jest poszkodowany bo trudno jest mu znaleźć odpowiednie miejsce. Infrastruktura się na niego uwzięła.
7. Tradycyjne #!$%@?, że pod każdym, powtarzam, pod każdym blokiem powinny być miejsca przewidziane dla pojazdów do 7 metrów!
8. Klasyczna wzmianka o piwnicy i sugerowanie, że OP nie zna się na życiu.

Gratuluję @Alpha_Male i ponad setce plusujących - takiego combo głupot w jednym tylko komentarzu dawno tu nie czytałem. A potem zdziwienie, że poruszanie się po miastach bywa katorgą.

Dzięki @tusk za gównoburzę, dzięki tobie nie muszę już dziś kawy pić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji - masz street view z miejsca?

#prawojazdy #polscykierowcy #polskiedrogi #podludzie
Krupier - Kwintesencja polskiej myśli parkowania w jednym komentarzu. Mamy tu wszystk...

źródło: comment_1654859219YGfeOS2kia8n8d44GHMSs6.jpg

Pobierz
  • 32
no nie brzmi to jak ironia szczególnie


@Krupier: no nie wiem, moim zdaniem poziom ironii taki 6/10, a z ostatnim zdaniem to nawet 8/10
Myślałem że tamten wpis z gorących z rekordowymi plusami wyczerpuje temat, ale chyba ci mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: Podziwiam upor, ze wam sie chce bic piane. Ktos zaparkowal nietypowym samochodem, na standardowym miejscu. Gdzie mial zaprakowac wg Ciebie ?

? Niepełnosprawni? Niewidomi? Osoby z wózkiem?


setka takich osob minium tamtedy szla
@pilot1123: jeśli tak był to w takim razie nie wyczułem. Pewnie dlatego, że temat naprawdę mnie drażni i biorę go na serio.

Jeśli to była ironia to jestem zobowiązany przeprosić @Alpha_Male za moje bezpodstawne zarzuty.

Na plusy rzadko patrze, najchętniej bym je ukrył w #!$%@?.
Można też poszukać analogicznej zatoczki, tylko idącej obok trawnika czy czegoś takiego.


@GaiusBaltar: dlatego ciekaw jestem też street view bo bardzo prawdopodobne, że jest tam też miejsce by po prostu zatrzymać się na równolegle na jezdni.
@Krupier: Równolegle to jedna opcja, natomiast ma ten minus, że zajmujesz czymś takim dużo miejsca dla mniejszych samochodów. Sam czasem jeżdżę autem z wystającym tyłem, i po prostu szukam miejsc, gdzie tył wisi nad trawnikiem. Wtedy i tak zajmuję tylko jedno miejsce, a nikomu nie przeszkadzam. Praktycznie zawsze się coś takiego da znaleźć, kosztem krążenia przez kilka dodatkowych minut.
a mi się wydaje, ze spora cześć ludzi co go broni, po prostu nie widzi bagażnika z rowerami przymocowanymi z tyłu. Sam sie na to złapałem. Gdyby nie to, to sposób w jaki zaparkował, nie jest jakiś tragiczny