Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę, że dodali te super proste poziomy trudności do gier. Już na samym początku poł godziny ponad stracone na tym obsranym gryfie w Wieśku zanim nie odpaliłem tego uberłatwego poziomu.

Człowiek już czasu nie ma na podchodzenie 15 razy do tego samego i w sumie gówno go obchodzą takie wyzwania i chce tylko uczestniczyć w historii i od czasu do czasu #!$%@?ć na oślep.

#gry #wiedzmin #wiedzmin3
Pobierz
źródło: comment_1654852608gUT1VVYuyDjaCk3ukjNyyH.jpg
  • 19
@ruda_stuleja: na latwych poziomach gry moga byc bez sensu (moga bo nie wiem tak naprawde jakie wtedy sa bo nie gralem nigdy na latwym xd) bo nie musisz rozwijac wcale postaci, znajdywac lepszych przedmiotow, uzywac roznych taktyk i atakow na odpowiednich wrogach itp. po prostu duzo mechanik nie ma wtedy sensu i nie ma satysfakcji z gry. tbh w wiedzminie 3 i tak te mechaniki nie bardzo dzialaja xd ale mowie
@SmugglerFan: Mechaniki, sraniki. Ja chce tylko historie poznać i się pobawić. Nie potrzebuje do tego spędzać godziny nad poznawaniem mechanik danego bossa, bo już za stary na to jestem i czasu nie mam. Poziom mogę sobie zawsze zwiększyć jak będę chciał. Tylko po co? Są ciekawsze rzeczy w życiu niż to, że grupka pikselów zamiast zamachem zabrać mi 10hp to zabierze mi 100. Już chociażby to co się stanie po tym
@SmugglerFan: To nie to samo, choć czasem już też tak robiłem np z pierwszym Red Deadem, bo nie miałem jak w niego zagrać. Jakbym chciał ogarnąć sobie dobrą fabułę, to bym obejrzał jakiś film. A wiemy, że gry działają inaczej.
@SmugglerFan: To nie to samo, choć czasem już też tak robiłem np z pierwszym Red Deadem, bo nie miałem jak w niego zagrać. Jakbym chciał ogarnąć sobie dobrą fabułę, to bym obejrzał jakiś film. A wiemy, że gry działają inaczej.
@ruda_stuleja: no troche dziwne, ale jak tam chcesz. na yt mozesz sobie przyspieszyc film wiec jeszcze mniej czasu zuzyjesz, poza tym mozesz w czasie ogladania naciskac w przyciski od pada i sobie w ten sposob zasymulujesz gre, podobnie jak to robia latwe poziomy.
@SmugglerFan: Brzmisz jakbyś miał ból dupy o to, że gram na najprostszym poziomie. Dziwne to jest #!$%@? się o to jak ktoś gra w głupią gre komputerową XD. Z filmami też tak masz jak ktoś ogląda na stojąco lub jedząc paluszki zamiast popcornu? Przypominam, że historia się nie zmienia, dalej przechodzimy tę samą grę. Ja po prostu nie robię 15 podejść do bossa XD


@SmugglerFan: No to nikt Ci tak grać nie broni. Ja w rogueliki grać za bardzo nie lubię właśnie przez to co opisałeś. Jak gram w gry z fabułą to gram dla fabuły, w wyzwania mogę się bawić później jak mam czas i ochote. Gram, żeby się odprężyć. Wyzwań i kminienia nad mechanikami mam dość w normalnym życiu XD

@arinkao: Ależ oczywiście. Przecież gry zrobiono po to, żeby stanowiły wyzwanie. Masz
Pobierz
źródło: comment_1654938297fO41a75LNl9fhxryBgNYJk.jpg
@ruda_stuleja: w niektorych grach, na niektorych poziomach trudnosci nie mozesz od poczatku potezniejszych przeciwnikow pokonywac, musisz ich omijac i potem wrocic do nich jak jestes silniejszy. ale ok, wolisz te gdzie sie morduje smoki szczotka od kibla, milej zabawy.
@SmugglerFan: Czasem mam z tym problem. 3 sekundy googla i git. ¯\_(ツ)_/¯
YT dalej nie rozwiązuje swobodnego biegania po mapie i robienia questów wedle swojej kolejności.
To ma być interaktywny film. Nie po prostu film. To właśnie jest zaleta współczesnych gier.