Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Ja tak samo się zdziwiłem jak ostatnio przeczytałem ze 20 lat temu z kawałkiem miała miejsce premiera poloneza kombi, kiedy ja myślałem ze poloneza już ze 30 lat nie produkują
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers: Wszystkie samochody mercedesa mniej więcej z tego okresu miały problem z rdzewieniem wystarczy chociażby spojrzeć na pierwszego ml-a, pierwszą oficjalną c-klasę w202, pierwszego clk-w208 nawet już nie wspominając o w210 i legendach o wpadającym wahaczu czy sprinterach. Po prostu ludzie w naszym kraju za bardzo idealizowali auta tej marki bo kojarzyły im się bogactwem i aut innych marek za bardzo nie znali. I ogólnie oni ten problem zaczęli usuwać
Cztero0404 - @DROPTABLEusers: Wszystkie samochody mercedesa mniej więcej z tego okres...

źródło: comment_1654873858vdK3fd2lLAEPI6c8Bs3fjf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nester86: Oczywiście, że tak. Masz rację. To, że produkowano malucha jeszcze 10 lat po upadku komunizmy nie oznacza, że maluch przestał być nagle komunistycznym parchem i obrazowało to po prostu w pewien sposób biedę oraz patologię okresu przemian ustrojowych w tym kraju. To tak jakby w Niemczech 10 lat po upadku muru dalej ktoś produkował trabanta i wartburga zamiast oddać ich fabryki volkswagenowi żeby mieć normalne auta.
Cztero0404 - @Nester86: Oczywiście, że tak. Masz rację. To, że produkowano malucha je...

źródło: comment_1654875394w6LwiFTLlt5Wiirj1h3CoT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ArchDelux: bez różnicy, nie ma czasu na przejmowanie się takimi pierdołami i marnować miejsce w głowie na te bzdurne zasady ku uciesze skrzywionych polonistów, niema czegoś takiego jak piękna Polszczyzna
  • Odpowiedz
@Kroledyp:
Maluch nieironicznie jest lepszy od W220 bo przynajmniej spełnia podstawową funkcję samochodu czyli przemieszczanie się z punktu A do punktu B, a nawet jak coś się popsuje to można tanio naprawić. Wybrałeś chyba najgorszy możliwy samochód do takiego porównania, skarbonkę bez dna która z reguły więcej stoi niż jeździ xD
  • Odpowiedz