Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sikalafou:
Czasami tylko się wydaje że pozjadał wszystkie rozumy ale taka osoba może po prostu mieć rację.


@OrzechowyDzem: ja się staram zawsze gdzieś na starcie podpytać ile mniej więcej zajmie nam rozmowa bo jestem umówiony z jeszcze jedną firmą (nawet jeśli nie jestem)

A tego typu pytania pokazują potencjalnemu pracodawcy że jesteś pewny siebie. Jak Ci nie pilno ze zmianą pracy to można w ten sposób rozmawiać :)
ja się staram zawsze gdzieś na starcie podpytać ile mniej więcej zajmie nam rozmowa


@cranberry250: na poważne stanowiska jesteś z góry informowany ile potrwa rozmowa. Nie pamiętam kiedy się umówiłem na rozmowę nie będąc z góry poinformowany ile to potrwa.
Czasami tylko się wydaje że pozjadał wszystkie rozumy ale taka osoba może po prostu mieć rację.


@cranberry250: nawet jak ma rację, to może tą rację zaprezentować zarówno w sposób sympatyczny i pokorny, jak i w sposób cyniczny/sarkastyczny/nieprzyjemny. Że też trzeba tłumaczyć takie oczywiste oczywistości.
jakbym był członkiem zespołu rekrutującego i miał współpracować z gościem, który jest opryskliwy, lub przemądrzały (nawet jeśli kulturalny) to bym go za #!$%@? nie zatrudnił i nie chciał z nim pracować. Ja lubię się otaczać dobrymi, miłymi ludźmi, a nie przemądrzałymi gnojami, którzy pozjadali wszystkie rozumy.


@sikalafou: A ja lubię pracować z profesjonalistami, a nie z miłymi idiotami. ¯\_(ツ)_/¯
#!$%@?ącymi gnojami, a miłymi idiotami nie ma nic więcej xD. Typowy chłopski b0lak, albo niebo, albo piekło, nic pomiędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sikalafou: Pewnie jest wiele więcej, ale to Ty wyżej cenisz cechy osobowe nad kompetencje.
@sikalafou: ale smiechlem xD to tak jak w tej firmie co nic nie dziala ale nikt sie nie potrafi przyznac co jest nie tak XD dalej tam "rekrutuja", dalej tam nie moga znalezc odpowiednich ludzi XD to pewnie ktos taki jak ty sobie nie zyczy pracowac z takimi ktorzy by mu wywalili prawde miedzy oczy a mierni stamtad uciekaja bo choroba psychiczna blisko od sluchania tych wscieklych ludzi ktorzy dzwonia tam
Ja lubię się otaczać dobrymi, miłymi ludźmi, a nie przemądrzałymi gnojami, którzy pozjadali wszystkie rozumy.


@sikalafou: wyobraź sobie, że ludzie którzy są specjalistami w swoich dziedzinach TEŻ lubią pracować w środowisku kulturalnym i przyjaznym a jeżeli jeszcze są specjalistami wysokiej klasy to mogą sobie pozwolić na nie bycie miłymi bo ocenia się ich kwalifikacje