Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator: Nie opowiem, bo zwyczajnie mi się nie chce. W dużym skrócie to różne może mieć zadania, np sluzy do obrony przed innym przemądrzałym #!$%@? w trakcie wszelkich negocjacji/spotkań lub do poprowadzenia jakiegoś specyficznego zadania gdzie członkowie zespołu wcale nie mają wiedzieć lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja lubię się otaczać dobrymi, miłymi ludźmi, a nie przemądrzałymi gnojami, którzy pozjadali wszystkie rozumy.


@sikalafou: To co robisz na wykopie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@OrzechowyDzem o #!$%@? ale kilka razy zadałem pytanie na rozmowie z czego wynika potrzeba zatrudnienia nowej osoby, czy jest więcej zadań, duża rotacja w zespole a może ktoś awansował czy #!$%@? kogoś
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Ale się zagotowałem, ale ja #!$%@? co to w ogóle jest za pytanie. Też mam parę dziur i mnie się pytali, dlaczego w tych latach nie pracowałem... #!$%@? was to obchodzi niewolnicy. Chce to pracuje, nie chce i mam możliwości to nie pracuje, a nie 24/7 #!$%@? w życiu, bo jak to tak nie #!$%@?ć dla janusza (°°
  • Odpowiedz
@sikalafou: No właśnie nie rozumiem, wyjaśnij mi gdzie „kręciłeś sobie beczkę”, a tam gdzie tego nie robiłeś. Bo stwierdziłem ze tutaj i na powyżej zamieszczonym poście piszesz o własnych doświadczeniach, a przynajmniej tak mi to wyglądało.
  • Odpowiedz
@sikalafou: No właśnie nie rozumiem, wyjaśnij mi gdzie „kręciłeś sobie beczkę”, a tam gdzie tego nie robiłeś. Bo stwierdziłem ze tutaj i na powyżej zamieszczonym poście piszesz o własnych doświadczeniach, a przynajmniej tak mi to wyglądało.


@kawaczynie: no chyba oczywiste jest to, że do ludzi, z którymi pracuje nie będzie leciał per "robolstwo" xD
  • Odpowiedz
Ja lubię się otaczać dobrymi, miłymi ludźmi, a nie przemądrzałymi gnojami, którzy pozjadali wszystkie rozumy.


@sikalafou:
Świetnie się to komponuje z Twoimi ostatnimi wpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz