Wpis z mikrobloga

@chigcht: pamiętam jak Kaczyński nawoływał, aby KNF pozwolił brać Polakom kredyty we Frankach Szwajcarskich. Wilka afera była, i Kaczyński wywalczył frankowe kredyty.
  • Odpowiedz
@chigcht: Jak to jest, gdy codziennie rano postujesz swoje "mądrości", nawet od razu wiedząc, co jest w nich nie tak (za każdym razem post typu "tylko nie wytykajcie mi oczywistego błędu w moim rozumowaniu, neuropki"), a potem pół wykopu cię jedzie? Ty to lubisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czlowieku. Pewne pokolenie musi wymrzec zeby kolejne, z innymi pogladami dostalo sie do wladzy. Na ulicy calkiem nie dawno widzialam jak szla parka i dziewczyna chyba miala torbe z tecza, jakis psychol sie do nich d---------l - prawilniak - i zaczal dzwonic po jakas ekipe, i ogolnie ich sledzic. Dorosly koles, a ta parka to byly jakies dzieciaki. W tym kraju ciezko pokazywac inne poglady jesli ma sie taki inteligentny elektorat. (
  • Odpowiedz
@chigcht: tusk i kaczyński to jest morda kogoś z lat '80 - powtórzę lata osiemdziesiąte! Mamy 2022 rok. W '96 kupowaliśmy na bazarze nielegalne gierki na Pegasusa. Ktoś dalej w nich wierzy?
  • Odpowiedz
Rudy zaczynał jako konserwatysta (2009 rok), jednak dla niego nie ważne są poglądy, ważny jest dostęp do koryta

Zwłaszcza przedostatni punkt

Elastyczny człowiek


@chigcht: W sumie ze mną było podobnie. 10 lat temu to ja byłem jeszcze korwinistą. Cringe mnie łapie jak sobie przypomnę, że przy urnie wyborczej zaznaczałem tych pajaców.
  • Odpowiedz
zabierajcie sobie te płody i je hodujcie. Nikt nie bedzie protestował, w przeciwieństwie do okradzionego.


@Tymajster: No tak, tylko trzeba dać szansę. Dokończyć etap całkowitej zależności od jednej jedynej osoby. Wtedy już sobie konserwy poradzą.
  • Odpowiedz
kto nie chce pełnej legalizacji aborcji? Chyba tylko zamordyści. Każdy inny normalny człowiek wie, że aborcja to indywidualna sprawa osoby w ciąży i jest za aborcją na życzenie do określonego miesiąca ciąży.


@Amishia: Poza twoją bańką informacyjną, nikt nie chce, bo jednak opieramy się na biologii, faktach i medycynie, oraz podstawach cywilizacji uznającej że innych ludzi nie zabijamy.
  • Odpowiedz