Wpis z mikrobloga

Ty jesteś pewien, że wiesz co to jest ta cała nauka i fakty?


@aegispolis: Generalnie to dojechałem do tego momentu i stwierdziłem że jak znam wojtaska to wyskoczy teraz z jakimś niesamowitym fikołem, a skoro pandemia to pewnie, nie wiem, lasy.

Stronę mam odpaloną w osobnej karcie, właśnie do niej wróciłem, odświeżam -
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Tak, dalej będę bronił dobrze udokumentowanych badań i wniosków wyciąganych na ich podstawie. Co więcej, dalej nie będę przedkładał chłopskiego rozumu ponad obserwowalne fakty. Szok, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki z ciebie naukowiec z resztą, a nie wiesz, że były publikacje wprost dowodzące skuteczności części z tych środków zaradczych, które poprzeplatałeś dla efektu zupełnymi głupotami (puszczam oczko za próbę manipulacji, bo się postarałeś, choć
  • Odpowiedz
@chigcht: Ale to, że teraz mówi o takich rzeczach jak związki partnerskie, aborcja do 12 tygodnia ciąży czy rozłam kościoła od państwa znaczy tyle, że wyszło to korzystniej w excelu. To znaczy, że Polacy w dużej mierze chcą tych zmian i to napawa optymizmem.
  • Odpowiedz
Tak, dalej będę bronił dobrze udokumentowanych badań i wniosków wyciąganych na ich podstawie. Co więcej, dalej nie będę przedkładał chłopskiego rozumu ponad obserwowalne fakty. Szok, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Radzę w takim razie zaktualizować wiedzę medyczną, zapoznać się ze statystykami i wspaniałymi "efektami" tych działań w postaci np. 200 tysięcy nadmiarowych zgonów pozacovidowych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtas_mks: ziomeczku, a nie pomyślałeś o tym, że może do tych zgonów przyczynił się, nie wiem, Covid? Za przypadki raka winisz chemioterapię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyczynili się też ci, co pandemię negowali i robiło wszystko aby jak najmniej ludzi się szczepilo i dbało o siebie. Jak ta odpowiedzialność, nie ciąży ci?

No ale dawaj te badania, co pokazały to, o czym mówisz. Na które się
  • Odpowiedz
@chigcht: dla niego ważne jest dobro polski i rozwój, a nie bycie małpą z kijem, która trzyma się starych durnych przekonań, bo... bo trzeba się trzymać starych durnych przekonań
  • Odpowiedz
@chigcht: PO jest poniekąd nadal konserwatywne (choćby politycy), tyle że trzyma z lewicową Inicjatywą Polską i Zielonymi.

A temat poglądów politycznych to temat rzeka. PiS jest także konserwatywny, ale polityka tej partii bardziej wymaga trzymania się starego światopoglądu od PO.
  • Odpowiedz