Wpis z mikrobloga

Achtung! Co prawda wiem, że za #silesianightdrive odpowiada aktualnie @Da_R_ecky, ale sam chciałbym w przyszłym tygodniu na śląskiej ziemi #gruzdrive zorganizować (szczególnie mile widziane stare, powolne auta, wszakże moja fura to dwudziestoletni, 90-konny ropniak, robiący setkę w 15s, ale użytkowników nowych, mocniejszych aut serdecznie zapraszam również ( ͡ ͜ʖ ͡)). Formuła powszechnie znana- nie liczy się marka ani co pod maską, jeździmy od punktu do punktu (na "pit stopach" czekamy na każdego), wypalamy papieroska, cykamy fotkę, jedziemy dalej. Trasa zostanie podana w późniejszym terminie, ale start i meta już są jasne- zbiórka pod Auchan w Mikołowie (zaraz przy drodze 81 jadąc z Katowic), końcowa stacja McDonald Mikołów, zaraz przy drodze 81 jadąc na Katowice. A teraz ankieta dla zainteresowanych kiedy jadymy (osobiście preferuję piątek 17.06. lub sobotę 18.06. ale 2 pozostałe opcje też wchodzą w grę, jeśli taka będzie wola ludu) :

#nightdrive nie #krakowskienightdrive (choć jak ktoś z Krk jest chętny, to zapraszam)
ZlodziejBilonownic - Achtung! Co prawda wiem, że za #silesianightdrive odpowiada aktu...

źródło: comment_16548003660DChc0WeyFjGQw9irayO4F.jpg

Pobierz

Najtdrajw- kiedy?

  • Świątecznie- w czwartek 16.06. (Boże Ciało) 58.3% (7)
  • Piątek 17.06. 0% (0)
  • Sobota 18.06. 25.0% (3)
  • Niedziela 19.06. 16.7% (2)

Oddanych głosów: 12

  • 10