Wpis z mikrobloga

Narzekacie na hipergamię różowych, a wyobraźcie sobie, że spotykacie fajną dziewczynę, z którą dobrze się dogadujecie i zaczynacie się spotykać. Pewnego dnia idziecie ulicą trzymając się za rękę i mijacie po drodze typka, o którym odruchowo podświadomie zaczynasz myśleć, że ci jest go trochę szkoda, bo wygląda jak gówno i na myśl przychodzi ci tysiąc blackpillowych myśli o jego marnym losie.
Z zamyślenia nagle wybija cię głos twojej różowej, która mimowolnie wspomina, że ten nieszczęsny manlet jest JEJ BYŁYM. Zaczyna ci się zwierzać, że był strasznym dupkiem, przez którego wiele płakała, bo ona chciała poważnego związku, a mu zależało tylko na seksie i po tym jak ją wyruchał to na drugi dzień ją rzucił. Szczęśliwa przytula się do ciebie mówiąc, że cieszy się, że Ty taki nie jesteś. Jak byście zareagowali?

#blackpill #pytanie #przemyslenia #rozkmina #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Bananek2 - Narzekacie na hipergamię różowych, a wyobraźcie sobie, że spotykacie fajną...

źródło: comment_1654797624KweGF74oktNzqnMbrSVyeg.jpg

Pobierz

Jak reagujesz?

  • pozytywnie 27.7% (18)
  • negatywnie 72.3% (47)

Oddanych głosów: 65

  • 9
  • Odpowiedz
@Bananek2: koleś na obrazku ma wysoki fwhr co świadczy o dużym testosteronie w okresie dorastania plus zaczął bym myśleć że tamten koleś ma dużą faję skoro ta dziewczyna po nim tyle płakała. Po słowach że cieszy się że ja taki nie jestem zaczął bym podejrzewać że w jej oczach jestem #!$%@? która jest tylko na otarcie łez po tamtym. Check mate
  • Odpowiedz