Wpis z mikrobloga

Typowa #logikaniebieskichpaskow taka jest:

- "Zdradziła cię/zabrała połowę majątku? Olej te karynę miras, różowe nie są tego warte, teraz nie opłaca się być w związku, lepiej iść na divy, bo każda cię zostawi dla lepszego/bogatszego/Chada, zdradzi cię, zabierze ci połowę majątku//wrobi w dziecko/oszuka/wstaw dowolne".

- "Zdradził cię i pobił gdy dowiedział się, że jesteś w ciąży/uciekł i ślad po nim zaginął/obniża swą toksycznością twoją samoocenę? Phi, nawet mi cię nie żal, sama jesteś sobie winna, trzeba było lepiej wybrać, zwykła p0lka z ciebie, ha tfu!"

Po prostu każdy niebieski myśli, że jest płatkiem śniegu, a każda różowa to klon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #heheszki #zwiazki #hipokryzja
  • 25
@AlienFromWenus xD narracja była budowana setki lat, kobiet i dzieci się nie bije bo są słabsze.
I jest to źle odbierane że strony mężczyzn. Zawsze sędziowie Kotowski się nad kobietami, bo słabsze bo biedne bo mniej zaradne oj aj oh eh.

Ale dać kobieta rękę to cię połknal w całości...
Nakręcają się żeby kłamać? Woman first! Aborcja na życzenie, MOJE PRAWA i równouprawnienie.

Czemu mam kobietę traktować inaczej niż mężczyznę? Jak zasługuje
@KondProsty: ale to akurat prawda. mnie ciągle ktoś zaczepia i zwraca mi uwage, jak jestem sama, nawet jak pływam kraulem to już jakiś typ z pretensjami do mnie, czemu na niego chlapie - a tez pływał.
Z kolei jak z patokolegą rozrabialiśmy i on robił naprawdę żenujące rzeczy, to nikt, serio nikt nic nie powiedział, bo kolega ma wygląd pakera 2 metry. A z niskim kolegą nie mogę nawet iść do
@KondProsty: a tak na poważnie to użyć techniki samoobrony , takie kursy dla facetów to byłby całkiem nie głupi pomysł jak obezwładnić nafutrowaną wariatkę .

@solo_living_yolo

Nie kolego, jak jesteś pijany w knajpie i dymisz do najbardziej łysego w klubie/na ulicy to liczysz się z tym że dostaniesz w gębę. Nie mówię tutaj o pobiciu do nieprzytomności, czy jakiejś patologi. Po prostu, agresja = zostaniesz odepchnięty, obezwładniony lub powalony ma glebę.
@NoHejCoTam: tak zachowują się normalni samce. To że jesteście wychowani w kulturze nie znaczy, że w waszych żyłach nie płynie prymitywny instynkt.

Wystarczy pozbyć się empatii i inteligencji oraz nauki wyniesionej z rozwoju technologii, np poprzez uraz mózgu, i stajecie się bezwzględnymi bestiami, dla których kobieta to rzecz. Chce się ruchać, to #!$%@? na nogach się mi należy, nie chce, to wezmę sobie ją siłą. Nie podoba się, to w ryj.
@KondProsty:
Ja nie doswiadczylam bardzo zlych rzeczy w bliskich relacjach, ale np na ulicy sie do mnie #!$%@?. Ze zwiazku po pierwszym takim razie mozesz wyslalac na terapie albo sie rozstac. Masz wybor, mozesz przewidziec. Ale ciezko jest przewidziec co cie ciezka na ulicy i kto sie #!$%@? tym razem.

NIe oddalabym, przede wszystkim nie mam takich mozliwosci, poza tym nie ma sensu znizac sie do poziomu agresora.
Jesli twierdzisz ze
- "Zdradził cię i pobił gdy dowiedział się, że jesteś w ciąży/uciekł i ślad po nim zaginął/obniża swą toksycznością twoją samoocenę? Phi, nawet mi cię nie żal, sama jesteś sobie winna, trzeba było lepiej wybrać, zwykła p0lka z ciebie, ha tfu!"


@AlienFromWenus: żaden normalny mężczyzna tak nie powie.
Zawsze potępi takie zachowanie niebieskiego.
W jakiej patologii przebywasz?
Uciekaj stamtąd!