Wpis z mikrobloga

Lepiej być przegrywem niż samcem beta. Przegryw może spędzać czas wolny jak chce, wydawać swoje pieniądze, na co chce i rozwijać pasje, jakie chce. Tymczasem beta musi spędzać czas wolny na usługiwaniu swojej księżniczce, wydawać pieniądze na nie swoje dziecko i nie może robić tego, co naprawdę lubi. W zamian ma seks na miesiąc i to jeśli żona/dziewczyna ma dobry humor. Waszym największym szczęściem jest brak partnerki, ale żeby to docenić musielibyście ją sobie znaleźć lub też zmądrzeć.
#przegryw #incel ##!$%@? #blackpill #redpill #dickpill #anime
Al-3_x - Lepiej być przegrywem niż samcem beta. Przegryw może spędzać czas wolny jak ...

źródło: comment_1654780279Xmdo9JfKLZa5dBcMzNoGJK.jpg

Pobierz
  • 17
@Skrzat5241: Źródłem cierpienia są niekończące pragnienia. Nawet jakbyś dostał to, czego pragniesz szybko byś rozczarował i pragnąłbyś czegoś więcej i więcej. Normiki pragną bogactwa, bogaci pragną drogich samochodów i większego bogactwa. Najbogatsi pragną władzy i tak dalej, i tak dalej. Za to bezdomne dzieci marzą, by być na twoim miejscu. To nigdy niekończący się krąg, z którego się nie uwolnisz, jeśli dalej będziesz myśleć w ten sposób.
@Al-3_x no dokładnie tak. Ja po sobie widzę, że jak nie mam żadnych wymagań od życia to jestem spokojniejszy i cieszę się z małych rzeczy takich jak ot choćby zabawa z psem czy słuchanie muzyki. Prawda jest taka, że świat jest niesprawiedliwy i wiele rzeczy nie zależy od nas. Najlepiej jest się skupić na tym co jest tu i teraz i nie mieć nierealnych wymagań od świata. Ja się pogodziłem już z
@Al-3_x Kolego ale na tagu dickpill takie rzeczy nie przejdą.

Nikt tutaj nie potrzebuje pocieszenia.

Dickpill jako nurt filozoficzny ma swoje korzenie w stoicyzmie. Podobnie jak i klasycy stoicyzmu także i my rozróżniamy dwie kategorie rzeczy te na które mamy wpływ i te które są poza nami. Te które są poza nami są również poza obszarem naszego zainteresowania poznawczego. Ponieważ powodzenie u kobiet wynika z długość khutasa jest poza naszymi zdolnościami sprawczymi
Przegryw może spędzać czas wolny jak chce, wydawać swoje pieniądze, na co chce i rozwijać pasje, jakie chce.


@Al-3_x: właśnie dlatego tak mocno wjeżdża w ostatnich latach socjalizm, zaraz się weźmie 70% twoich pieniędzy na cudze bękarty, a z tym 30% co zostanie możesz robić co chcesz (σ ͜ʖσ)