Wpis z mikrobloga

ciekawi mnie czy rudy ma czasem takie refleksje, że gdyby był bardziej przyjazny tzw. wykopowi i charakternej widowni to dzisiaj zamiast sapać się i kwękać w necie 24/7, to siedziałby se na kasie na luzie bez żadnej spiny z ogólnym szacunkiem wśród innych. A tak to jego cwaniakowanie z czasu 2019/20 wobec Fiodora czy Mexicano, jazda pod prąd z oczekiwaniami widowni i postawa "ja nie potrzebuję waszego szacunku" przywala mu regularnie obuchem w łeb.
Wystarczyło być tylko bardziej ugodowym nawet czysto pozornie, a tak to co? Chłop sobie zrobił pod górkę maksymalnie i ciągle zbiera z tego tytułu baty, na które sam się żali :) deko autodestrukcja i masochizm w jednym

#kononowicz #patostreamy
salamsalejman - ciekawi mnie czy rudy ma czasem takie refleksje, że gdyby był bardzie...

źródło: comment_1654707744c5VlGwCaPAJ69KDjOUvLeC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Przeciez nie da sie zyc w zgodzie z wychodkami, natura wychodka jest taka ze predzej czy pozniej kazdy redaktor staje sie wrogiem. Nawet jakby wybrali na redaktora ulubionego tagowego przyglupa typu stasiopaluch to max w ciagu roku by mial jechane jak po mopru.
  • Odpowiedz
Chłop sobie zrobił pod górkę maksymalnie i ciągle zbiera z tego tytułu baty


@salamsalejman: i co z tego wynika? wielki #!$%@?. Nikt nie chce wejść w niszę jaką jest Szkolna 17. Gdyby ktoś miał ochotę w to wejść to by ściągnął kamery, oferował Knurowi 100 zł dziennie, woziłby go do Wilkowa, woziłby żeby possał bykowi jak to było za dzieciaka. A Aron by został pogoniony. Wyobraźcie sobie, że jakieś karki przejmują
  • Odpowiedz
Wystarczyło być tylko bardziej ugodowym nawet czysto pozornie


@salamsalejman: co?
wez sie kwa uspokoj XD ty chyba nie miales kontaktu z tymi wszystkimi przyglupami
przeciez i barney i jareczek probowali byc ugodowi to jeszcze bardziej ich gnojono XD nawet zostawienie im czatu to blad

to nie sa ludzie

nic by nie zyskal tak jak barney nic nie zyskuje nawet jesli sie oszukuje, na czacie i komentarzach dalej go jada a on
  • Odpowiedz
@COVID-21: w sumie nie wychodki tylko multikonciarze XD dzis mnie jakis tu dzban disowal to dalem ich wszystkich na czarno co go plusowali - ze 20 plusow a 10 to wlasnie konta ktorych nigdy tu nie widzialem XD po 1k akcji przez rok-trzy XD taki sztuczny tlum po prostu
  • Odpowiedz
@COVID-21: poprostu tag Kononowicz jedzie po wszystkich, po to ci ludzie tu wchodzą, żeby kogoś obrazić poczuć się lepiej i dalej iść grać w gierki w zamkniętych pokojach. Taka prawda. To dla nich pewien sposób wyżycia się. Byle obrazić.
  • Odpowiedz
  • 1
@COVID-21 ee chociażby Niemieckiego? Ja widziałem to lekkie jechanko po Niemcu, ale to było parę wpisów, które gdzieś tam spadły w odmęt dość szybko. Mówiąc wykopki mam na myśli pewien ogół, nie przebąkiwania.

@OnKujajor91 tak jest, ale ja mówię o tym jakie to ma przełożenie na to jak swój "biznes" prowadzi. A chodzi mi o brak pewności, spokoju i ogólnej wolności. Typowi ciągle patrzą na ręcę i szukają wszystkiego na jego niekorzyść.
  • Odpowiedz