Wpis z mikrobloga

W weekend byłem w pubie i czekając na znajomego piłem sobie piwo i trochę mimowolnie słuchałem rozmowy dwóch różowych przy stoliku. Jak okazało się jedna dorwała ostatnio nowego faceta i zgadujcie jakie było pierwsze słowo określające jego osobowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Dialog wyglądał mniej więcej tak:

No i jaki jest ten Damian?

- Nooo wysoki, ma 188cm.

I co on też z tindera?

- No tak ale trudno tam o kogoś fajnego.

A tam na dole też taki duży jest?

- Nooo daj spokój takiego dużego to ja dawno nie widziałam.


A normiki i inni beciacy nadal będą #!$%@?ć, że najważniejszy jest charakter XD. Weźcie się ocknijcie wkońcu i przekonajcie się, że jeśli nie masz wyglądu to charakter jest bez znaczenia. Natomiast jeśli wyglądasz bardzo dobrze to charakter też jest bez znaczenia bo ktoś umawia się z tobą dlatego, że jesteś przystojny/ładna.

Kobiety chcą żeby facet był wysoki i moggował innych facetów (najważniejsze żeby moggował facetów koleżanek) i żeby miał wielkiego buzdygana żeby mógł jej zrobić przemeblowanie narządów wewnętrznych bo zwykły seks to już za mało.
Nie spełniasz tych wymogów to najlepiej daj sobie spokój bo umęczysz się na rynku matrymonialnym.

#blackpill #dickpill #przegryw #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1654685511KBrVIuSDL4AldNL87VvIpc.jpg
  • 102
znam niższych z dupami całkiem ok tylko że to ludzie po 30 ( inne pokolenie moze - długoletnie związki ).

Sam mam 178 i nawet zdarza się że dupy same zagadują.

Więc może jesteś po prostu brzydki i łatwiej ci powiedzieć że jesteś za niski niż brzydki. ( Bardziej polityczne)

Wg mnie poniżej 180 jest lvl hard że statystycznego punktu widzenia ( mniejszy dating polo ) ale gamę over dopiero zaczyna się
@shogu:

Więc może jesteś po prostu brzydki i łatwiej ci powiedzieć że jesteś za niski niż brzydki. ( Bardziej polityczne)


Raczej średniak, ew lekko poniżej przez norwood 2.5. Jeśli chodzi o geomaxing to o ile nie jestem narodowcem to nie będę zmieniał miejsca zamieszkania tylko dlatego, że będe miał większe szanse żeby poruchać/mieć fajną dziewyne xD.
znam niższych z dupami całkiem ok tylko że to ludzie po 30


@shogu: Jestem po 30, mam 165 cm wzrostu, może ciut więcej. Ogólnie przez całe życie nigdy nie otrzymałem jakiegoś znaku od dziewczyny. Może tylko raz jak pracowałem w jednej firmie to uśmiechała się do mnie na korytarzu taka mała Chinka. A tak to przez całe życie zero. Tyle, że akurat nic się kobietom nie dziwię, bo bez trudno znajdą
Jednak czy to oznacza, że od razu skreślamy wszystkie inne? No właśnie nie. Jak wiemy nie ma tylu chadów i nie ma tyle super atrakcyjnych kobiet, żeby starczyło dla wszystkich.


@NoHejCoTam: założenie, że jak seks to tylko na wyłączność XD jeden facet obrobi kilka takich atrakcyjnych, a jak będzie mu się nudziło w tygodniu to wpadnie taka 5/10 na parę godzin tylko tak żeby nikt się o tym nie dowiedział.
Innymi
@NoHejCoTam:

Trochę dziwi mnie to ciągłe zaskoczenie, że kobiety rzeczywiście lubią przystojnych i wysokich mężczyzn


Tu nie chodzi o to, że wolą przystojnych i wysokich, tylko, że tych przystojnych oceniają zupełnie inaczej pod każdym możliwym względem. Jeżeli jesteś wystarczająco przystojny, to możesz kogoś zabić i kobietom to nie będzie przeszkadzać, przy czym jeżeli jesteś brzydkim mężczyznom na dnie piramidy społecznej, to nie jesteś nawet uznawany za człowieka. Dodatkowo kobiety jako "poniżej
Wiem, że wielu facetów nie potrafi się z tym pogodzić, że nie wygrali w loterii genetycznej i nie mogą ruchać bez zobowiązań.


@NoHejCoTam: no dla mnie to właśnie ty tutaj nie potrafisz się pogodzić i mówisz coś o tym, że chadów dla wszystkich nie wystarczy, co jest prawdą, ale tylko po części, bo to, że dziewczyna jest w związku z taką siódemeczką nie znaczy, że nie miał nigdy kontaktu z 9/10,
@SEBZER: widzę, że każdemu trzeba będzie wklejać to samo:

kobiety ciągle powtarzają, że najważniejszy jest charakter kiedy faceci po prostu się przyznają, że chcą żeby kobieta była ładna, więc przynajmniej są szczerzy.


Tak samo jest u mnie - najpierw ma mi się podobać bo jeśli nie będzie mi się podobać to niezależnie od charakteru nie będę widział tej kobiety pod kątem związku.
@NoHejCoTam:

Kobiety twierdzą, że czują się bezpiecznie przy wysokim, dobrze zbudowanym, pewnym siebie mężczyźnie. Taki mężczyzna zapewnia potencjalnie większe możliwości obrony siebie i swojej rodziny. W razie konieczności może też obezwładnić czy zabić napastnika, jak wspomniałeś. Nie trzeba być wysokim, żeby tego dokonać, ale tak już działa kobiecy mózg. Nie napisałeś tu niczego o czym bym do tej pory nie wiedział.


Ale mi nie chodziło "czy" , albo "jakich" kobiety wolą
widzę, że każdemu trzeba będzie wklejać to samo:

kobiety ciągle powtarzają, że najważniejszy jest charakter kiedy faceci po prostu się przyznają, że chcą żeby kobieta była ładna, więc przynajmniej są szczerzy.

Tak samo jest u mnie - najpierw ma mi się podobać bo jeśli nie będzie mi się podobać to niezależnie od charakteru nie będę widział tej kobiety pod kątem związku.


@CloudSpanner: no ja też widzę, że każdemu trzeba wklejać to
@CloudSpanner jeszcze chwila i uwierzę, że ty podczas chwalenia się kumplom nową laską z którą jeszcze nie łączy cię nic poważnego, powołujesz się na jej inteligencję, wrażliwość i szlachetność, a nie na fajne cycki, dupę i głębokie gardło( ͡º ͜ʖ͡º)
@CloudSpanner: spotyka się z facetami to o czym ma rozmawiać z koleżanka? Tutaj pokutuje myślenie facetów ze baby nie myślą o seksie. A ty jak poznasz jakaś dzierlatke to o czym mówisz kolegom? Ze jest fajna i miła? Proszę cię.
@NoHejCoTam: Teoretycznie masz rację, ale praktycznie często jest tak, że kiedy nie możemy spełnić potrzeby przynależności, seksu itp, co wynika z przyczyn od nas niezależnych, to nie przechodzimy do poziomu samorealizacji, bo coś w nas pęka, życie traci sens. Już pomijam fakt, że jest gro osób, które nie mają jakichś szczególnych predyspozycji i za bardzo jak rozwinąć się w jakiejś dziedzinie i czeka ich tylko Januszex. Takie życie staje się katorgą,
@NoHejCoTam: Nie ma czegoś takiego jak staranie się o seks. Albo jesteś sexy, albo i nie choćbyś stanął na głowie, to nic nie da. W temacie osób pracujących w Januszexach chciałem przekazać, że nie każdy ma predyspozycje do czegoś, nie jest w stanie skończyć ścisłego kierunku, nie opracuje przełomowego wynalazku. Będzie żył jak robak i mityczna praca nad sobą nie ma nic z tym wspólnego.