Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mega_Smieszek: ale z tym wsparciem to sama prawda od momentu wykrycia luki bezpieczeństwa w module online do DS, został on wyłączony i czy wróci niewiadomo xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: żadne iksde, bo jakoś większości podoba się, ale pan maruda chciałby niewiadomo czego i nie potrafi w to grać przez co sie frustruje. Nawet nie próbuje ogarnąć movesetu bossów tylko wszystko bruteforcem z #!$%@? buildem xd
  • Odpowiedz
@Lonilele: Nie wiem, mi go obecnie szkoda. Chyba głowa siada i dlatego teraz tak #!$%@?- miał wszystko, żeby być topką polskiego youtuba z targetem dla graczy, robić z tego konkretny pieniądz i wciąż czerpać dużo satysfakcji, ale jego super kodeks moralny i niechęć do życia usadowiły go przy codziennym strimie przed 400 widzami, którzy tylko czekają aby nagrać jakiś rage.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@glos_zenady: przecież on tak zawsze miał. Tylko kiedyś poza streamami nagrywał materiały z napracowaniem, gdzie już mówił bez emocji i z sensem. A tak to potrafi gierkę pochwalić, po paru godzinach zmieszać ją z błotem a po paru tygodniach napisać na tt, że w sumie to jest spoko ¯\_(ツ)_/¯

Lubię czasem obejrzeć co tam słychać u Wonzia ale jakbym miał się sugerować jego opiniami na temat konkretnych gier, to bym chyba
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: Ja uwielbiam ten dysonans między strimem gdzie przy grupce wyznawców #!$%@? na wszystko, a potem na tłiterku gdzie są kumple z branżuni elokwentnie opisuje przede wszystkim plusy i jeden dwa minusy całej gierki. Mam wtedy niezły mindfuck czy oglądałem tego samego człowieka xD
  • Odpowiedz