Wpis z mikrobloga

Jako nauczyciel wraz z dziećmi pojechaliśmy na kilkudniową wycieczkę autokarem. W autokadze, dzieciaki rozmawiały, grało radio, totalna chillera. W pewnym momencie zaczęła lecieć w radiu piosenka miłość w zakopanym. Dzieciaki chciały głośniej, pośpiewały sobie i spoko. Chcą dalej śpiewać. Kierowca włączył butkę suflera, ale się nie przyjęła, bo za młode jeszcze, ale dzieciaki chciały jakieś wybrane. Mówią tytuły dla kierowcy i w pewnym momencie mówi ok, tą mam to włączę. Odpala pszczółkę maję. Dzieciaki znają i uwielbiają więc śpiewaj, bo prosty tekst. Modliłem się tylko by ten kierowca nie włączył wersji dla dorosłych o ruchaniu mai w dupe XD Włączył wersję normalną. Piosenka leci, dzieci śpiewają tylko refren, a na końcu tekstu na cały autokar- I ZERŻNIEMY MAI PUPĘ". Ja sobie myślę co do k---y xD i w środku mina typu XD. Nauczycielki z uczniami typu cooo? Ale też w brech. stary kierowca erosoman uśmiechnięty pod wąsem. Kurtyna
#szkola #pracbaza
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castellano:
Moje dzieci som niemożliwe. Idą do kierowcy i mowiom my chcemy pszczólke maja. Kierowca na to aha. Wszyscy sluchamy pszczółki. Poczym dzieci na to dmuchaj dmuchaj bo siii jest. (Dmuchaj chce kawałek mniam) mniam.
  • Odpowiedz
@Castellano: @eragonn14: taaa, wmawiajcie sobie że dzieciaczki takie niewinne. Chodziłem do drugiej klasy podbazy jakoś w 2001r. Każdy znał całą hute99 na pamięć, na przerwach leciał karramba z kasety, przeróbki Kubusia Puchatka wysyłało się przez GG. Zaraz ktoś powie "hurr, patologiczna szkoła i tyle" a ja uczęszczałem do drugiej, najlepszej, prywatnej podbazy w mieście wojewódzkim gdzie czesne żarło pół pensji moich starych (ta szkoła była c-----a z innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Plp_: czyli byłeś w turze pierwszych gimnazjalistów. Ja jestem trochę młodszy więc jeszcze bardziej wychowywałem się na internecie. Dobrze pamiętam czarny humor, kawały o palonych żydach opowiadane jeszcze w podstawówce, afery na wychowawczej za p-------y w 4 klasie podstawówki, świerszczyki oglądane na przerwach, przekleństwa w piosenkach i wierszykach.
Tylko że wtedy każdy przy dorosłych zachowywał się jak aniołek, a teraz jak przechodzę koło placu zabaw i słyszę o czym gówniaki
  • Odpowiedz
@Castellano: skoro nie jesteś nauczycielem, to czemu piszesz to, co poniżej?

Jako nauczyciel wraz z dziećmi pojechaliśmy na kilkudniową wycieczkę autokarem.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Czy byłeś kiedyś na koloniach albo zielonej szkole? Jakbyś miał tylko chwilę na napisanie, to możliwe, że też byś pisał chaotycznie:). Na takich wyjazdach jest bardzo mało czasu na telefon, bo ciągle trzeba mieć oko na dzieciaki. Normalna sprawa. Zwykle piszę zdecydowanie lepiej:)
  • Odpowiedz
@Plp_: U mnie w klasie cały czas s----a, ojciec, j---a, żydzi, IV rzesza itd. Tydzień temu była XIII Pana Tadka XDD 7 klasa podbazy druga najbardziej patologiczna klasa, miasto powiatowe 40k
  • Odpowiedz