Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
372 072 + 55 + 80 = 372 207

Siema, obóz rowerowy.
1. W pierwszym dniu (55km) trasa z Władysławowa do Zamku w Krokowej przez Swarzewo i Muzeum Pancerne w Kłaninie. Później z powrotem do Władysławowa przez Karwieńskie Błota, Karwię, Jastrzębią Górę i Rozewie (zdjęcia i trasa w komentarzu pod nr1) .
2. Dzień drugi to (80km) Władysławowo - Półwysep Helski - Władysławowo. Do Helu (38km) praktycznie cały czas trasą R10 z małymi zjazdami do lasu i postojami w punktach widokowych wiosek/miast półwyspu. Zdjęcia i trasa pod nr 2 . Powrót (42km) już bardziej wymagający, wracaliśmy drugą stroną i do samej Juraty przez las, bo to w końcu obóz i jednak opiekun musi jakoś to urozmaicić Od Juraty (pół grupy wróciło pociągiem i wyszły z tego niezłe jaja ale to opiszę może jutro ) jako ci bardziej ambitni i wytrzymalsi wracaliśmy już ścieżką R10 do Jastarni, później znowu drugą stroną półwyspu żeby zobaczyć schron bojowy "Sęp" i od schronu "Sabała" znowu R10 z małymi przerwami do samego Władka... (zdjęcia i trasa pod nr3) .
Dla tych co chcą wiecej poczytać :
..ale koło za kołem rowerami górskimi i mtb w bardzo dobrym tempie, też w formie 'ćwiczeń lub urozmaicenia'. Powiem szczerze, że jako laik takiej jazdy byłem zszokowany jak dużo daje jazda jeden za drugim (nie dość, że jedzie się szybciej to mniej się człowiek męczy, można powiedzieć, że taki prowizoryczny tunel aerodynamiczny). Pierwszy raz zrobiłem tak długi dystans i pomimo zmiany siodełka w nowym rowerze na bardziej rekreacyjne boli 'siedzenie' i uprzedzając pytania, nie, nie wziąłem spodenek rowerowych. Pod koniec trasy nogi odmawiały posłuszeństwa. Może ktoś poleca jakąś sprawdzoną firmę od żeli energetycznych? Jutro prawdopodobnie cel to Gdynia i powrót pociągiem ale to właśnie ta trasa od tych maszyn zależy . Pozdro!

#rowerowyrownik #goral #mtb #wladyslawowo #awf

Skrypt | Statystyki
Mortallo - 372 072 + 55 + 80 = 372 207

Siema, obóz rowerowy.
1. W pierwszym dniu ...

źródło: comment_1654554677i0KtltiZl3VPLFcgA0INIA.jpg

Pobierz
  • 12
jak dużo daje jazda jeden za drugim


@Mortallo: Nie od dziś wiadomo, że najlepiej jeździ się na czyimś kole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

firmę od żeli energetycznych


A nie lepiej kupić batona w sklepie? Wyjdzie tak przynajmniej 2 razy taniej niż żel energetyczny, a jednorazowo będzie więcej kalorii i węglowodanów niż w pojedynczym żelu