Wpis z mikrobloga

Liczyłem na więcej po tym lajwie Zdzirów - jeden ciekawy wątek że Zdzir podbijał do Oliwki kilka lat wcześniej w jakimś sklepie i tyle.
Nie obyło się bez pstryczków w stronę Elizki czy Domi ale można powiedzieć że zmarnowana godzina życia bo gadli o niczym. Śmieszne było że Zdzir znowu wyglądał na osobę która boi się Oliwki, ale i tak lajw do zapomnienia.
#hotelparadise
  • 61
@Rosalinea: @Czarnaowcas - pierdoły - np. przy Domi czytała pytanie od kogoś i jakoś chamsko pociągnęła czy wyśmiała wadę wymory Elizki - nic szczególnego, ale jakby w drugą stronę to było to pewnie byłby lament. Do Elizki nawiązała jeszcze 2 razy ale to pierdoły totalne były (nawiązania do seksu w szafie itd).

@Czarnaowcas - pewnie Oliwka dzisiaj humorzasta była - dla influ pierwszy poniedzialek miesiąca to dzień progroz zasięgów, a idiotka
@Rosalinea: Wixon na pytania od widzów mówiła że nie miesza się w spinę między nimi bo lubi wszystkich ale uważa że Zdzirowie powinni przestać żyć tym co się działo w hotelu bo wypominanie kto komu co powiedział oglądając odcinki jest bez sensu. Obiecali wszyscy sobie że kwasy/ wynikające z gry w programie zostają w Panamie, a Zdzirowie tym żyją dalej i na tej podstawie budują światopogląd.
@kipman1: nie lubisz jej zauważyłam. Spoko! Nie oceniam.

Ja i tak najbardziej zawiodłam się na JJ…. Takiej dawki wyrzyganej hipokryzji jak u niego się po nikim nie spodziewałam. W ogóle jak przeglądałam te swoje nagrywki z live to zauważyłam, ze ten publiczny niby „pierwszy” pocałunek to była taka chamska reżyserka dla poklasku z jego strony, że aż mnie ubodło. Nigdy nie polubię typa tak jak myślałam do tej pory. Z Milchadem
@Czarnaowcas:
1) Komentujemy lajw Zdzirów tak?
2) Jak jesteś w temacie Tik Toka to lajwy się po to robi aby zarabiać i robić zasięgi - nie ma to nic wspólnego z HP - ludzie mogą sobie pisać w komentarzach co chcą a ona mogła się malować i pieprzyć głupoty:) O czym ma ona z 10-15 latkami rozmawiać? to zarobek i tyle.
3) Ja nie polecam ci kogokolwiek lubić - zatem dla
@Czarnaowcas: wszyscy wiemy, ze wcześniej było między nimi grubo…. Ale te przygotowania do rajskiego to rodem z podstawówki były…..
On: to co jak chcesz? Przed? Czy może wolisz później? Ona: jak Ty chcesz ?
On: zobaczymy co się będzie działo w trakcie. Zapytam
Klaudii

O ja pierdziu…. To ja w przedszkolu przy piaskownicy pod parasolem w kształcie muchomorka całowałam Jasia bez takich dylematów ¯\_(ツ)_/¯