Wpis z mikrobloga

Liczyłem na więcej po tym lajwie Zdzirów - jeden ciekawy wątek że Zdzir podbijał do Oliwki kilka lat wcześniej w jakimś sklepie i tyle.
Nie obyło się bez pstryczków w stronę Elizki czy Domi ale można powiedzieć że zmarnowana godzina życia bo gadli o niczym. Śmieszne było że Zdzir znowu wyglądał na osobę która boi się Oliwki, ale i tak lajw do zapomnienia.
#hotelparadise
  • 61
@Rosalinea: @Czarnaowcas - pierdoły - np. przy Domi czytała pytanie od kogoś i jakoś chamsko pociągnęła czy wyśmiała wadę wymory Elizki - nic szczególnego, ale jakby w drugą stronę to było to pewnie byłby lament. Do Elizki nawiązała jeszcze 2 razy ale to pierdoły totalne były (nawiązania do seksu w szafie itd).

@Czarnaowcas - pewnie Oliwka dzisiaj humorzasta była - dla influ pierwszy poniedzialek miesiąca to dzień progroz zasięgów, a idiotka
@Rosalinea: Wixon na pytania od widzów mówiła że nie miesza się w spinę między nimi bo lubi wszystkich ale uważa że Zdzirowie powinni przestać żyć tym co się działo w hotelu bo wypominanie kto komu co powiedział oglądając odcinki jest bez sensu. Obiecali wszyscy sobie że kwasy/ wynikające z gry w programie zostają w Panamie, a Zdzirowie tym żyją dalej i na tej podstawie budują światopogląd.
@kipman1: nie lubisz jej zauważyłam. Spoko! Nie oceniam.

Ja i tak najbardziej zawiodłam się na JJ…. Takiej dawki wyrzyganej hipokryzji jak u niego się po nikim nie spodziewałam. W ogóle jak przeglądałam te swoje nagrywki z live to zauważyłam, ze ten publiczny niby „pierwszy” pocałunek to była taka chamska reżyserka dla poklasku z jego strony, że aż mnie ubodło. Nigdy nie polubię typa tak jak myślałam do tej pory. Z Milchadem
@Czarnaowcas:
1) Komentujemy lajw Zdzirów tak?
2) Jak jesteś w temacie Tik Toka to lajwy się po to robi aby zarabiać i robić zasięgi - nie ma to nic wspólnego z HP - ludzie mogą sobie pisać w komentarzach co chcą a ona mogła się malować i pieprzyć głupoty:) O czym ma ona z 10-15 latkami rozmawiać? to zarobek i tyle.
3) Ja nie polecam ci kogokolwiek lubić - zatem dla
@Czarnaowcas: wszyscy wiemy, ze wcześniej było między nimi grubo…. Ale te przygotowania do rajskiego to rodem z podstawówki były…..
On: to co jak chcesz? Przed? Czy może wolisz później? Ona: jak Ty chcesz ?
On: zobaczymy co się będzie działo w trakcie. Zapytam
Klaudii

O ja pierdziu…. To ja w przedszkolu przy piaskownicy pod parasolem w kształcie muchomorka całowałam Jasia bez takich dylematów ¯\_(ツ)_/¯
@kipman1: 1. Tak kkomentujmy
2.no ona strasznie nakręcała aby komenntować jej tik toki , XD
3.na obu sie zawiodłem Eli i Jayu
4.z tego co widzę ma normalnych obserwujacych , ktorzy dodja storries , a jelsi sa wykupione to widać to
@Czarnaowcas:
1. ok
2. no bo na tym się zarabia... myślisz że Jay 100k przed programem przytulił za samo wstawianie filmików? aktywność obserwujących robi robotę także.
3. patrz punkt 1
4. ostatni wrzut 10k miała z bazy socialrise.pl -polskie konta posiadające po kilkaset obserwujących i obserwowanych klientów, poziom aktywnych stories 20%. Przykładowo wg mojego programu to testowania kont IG - 2 czerwca między 22 a 2 w nocy wjechało jednym rzutem
@kipman1: Elizie od soboty czyli po dwóch dniach od finału doszło prawie 20 tysięcy na insta ciekawe skąd nagle. Ciekawe też że zdjęcie na którym Kuba i Oliwia ogłaszają że są razem ma ponad 60k polubień a u Żmijów najwięcej to połowa tego, ale lajki pewnie też wykupili. Czyli uważasz że odejmując wykupione follow Zdzirowie powinni mieć mniej obserwujących niż Domi czy Klaudia, chociaż to między innymi wokół ich związku oraz
@ddonewry927: @Czarnaowcas: zrozum że zdecydowana większość uzytkowników ma konta prywatne i nie da się na nie kupić follow - możesz kupić tylko na konta publiczne - tutaj jest koniec dyskusji bo to sa kwestie niepodważalne. To podstawowa wiedza. Zobacz ile mają niespodziewanie zwycięzcy HP - Wika i Sevcio - uczciwie zbierane follow - to będzie miało też odzwierciedlenie we współpracach :)
@kipman1: Czyli ile według ciebie bez tych wykupionych followersów powinni mieć obserwujących? Tyle co Michał i Klaudia a może tyle co Nikola i Rafał? Dwójka uczestników o która przez większość sezonu była najczęściej komentowana bez wykupionych followersów uważasz że nie zdobyła nawet 50k. Jak dla mnie nie jesteś żadnym ekspertem tylko zwykłym trollem i już nie mogę się doczekać kolejnej edycji i kolejnego uczestnika którego będziesz tak bronił jak Żmije umniejszając
@Czarnaowcas: nie kupowane = uczciwe, z punktu widzenia pozyskiwania współprac to kwestia kluczowa a tylko po to te konta mają. Zrozum że przy ocenie jakości konta liczy się sposób pozyskiwania follow i ich jakość. Załóżmy że ktoś Zdzirom nawet podłożył świnię i kupił im follow - to w tym przypadku również są sobie winni sami sobie tnąc możliwość zarabiania na IG.

@ddonewry927 - tutaj nie mają znaczenia subektywne odczucia a fakty
@Czarnaowcas: Przecież napisałem że ja taki nie jestem - nic mi nie zrobili to po mam się nimi zajmować? Nie wiem po co się w ich imieniu wypowiadasz. Chora jesteś czy coś ci nie tak?
Jak mi Zdzir zaraz głupio odpisze że nie kupują follow albo nie wie skąd się wzięły na koncie publicznym to pojadę z nim w social mediach jak Skunks chciał z Jayem swego czasu - ale sam
@kipman1: a jednak tę godzinę zmarnowałeś.Trzeba było pilnować,czy czegoś o żmijach złego nie powiedzą,żeby być w gotowości do ataku na tagu.Ale spoko-nie tylko ja uważam,że to,co żmija zaprezentowała na pandorze (no co,ku#wa?!,itp),i to,co jej "szafowy kochaś" szczekał i łapką machał-"DEMOKRACJA,dlaczego nie było demokracji..." ,to największy ból dupy ze wszystkich pięciu sezonów.( ͡° ͜ʖ ͡°)I nie sądzę,żeby ktoś kiedyś to przebił.Takich buraków z siebie,to już nikt nie zrobi...(
@Rosalinea: ja myślę, że wystarczyło usłyszenie podczas emisji programu kilka razy, jak się Zmije wypowiadały o ich relacji i jak eliza klapala dziobem o niej naokoło (zwłaszcza, że oliwia myślała, że ma w Elizie kumpelę). Zdziry w samym hotelu chyba nie powiedzieli o nich nic takiego, więc teraz muszą trochę nadrobić, żeby mieć zaspokojone poczucie wewnętrznej sprawiedliwosci( ͡º ͜ʖ͡º)
@kipman1: a Tobie chyba żyłka pęknie niedługo.. czym Ci te dzieciaki zawiniły że już 2. raz tutaj im grozisz?? I to jeszcze piszesz że będziesz z nimi jechał jak z ... ? Czy Elizka jest aż tak przeżarta nienawiścią że każe Ci takie komunikaty wysyłać? Że masz ich zniszczyć w SM? Oj smutne to jest co robisz.
@Lolek1011: zluzuj trochę - nie dość że wyszedłeś na chwilę z dupy Zdzirów aby coś napisać na wykopie to jeszcze znowu głupoty piszesz.
Nie napisałem że będę z nimi jechał w social mediach, a jedynie w sytuacji "Jak mi Zdzir zaraz głupio odpisze że nie kupują follow albo nie wie skąd się wzięły na koncie publicznym" - nie lubię hipokryzji i oszukiwania w necie - jak chłopak będzie głupio się bronił
@kipman1: wow...no to się pokazałeś tym wpisem,żmija miała się od kogo uczyć.Kuba śmiał zadrzeć z kipmanem,trzeba go ukarać...Jak śmiał napisać że nie kupowali,to PERSONALNIE uderzył w ciebie,bo TY PISZESZ,że kupowali...No patrzcie,jaka tu wyrosła ostatnia instancja tagowo-instagramowa...I to pisze ten,co KAŻE innym na luzie do wszystkiego podchodzić i nie spinać dupy...Jak tak cie boli,ze ktoś pisze głupoty i twojej narracji nie przyjmuje,to popłacz w poduszkę,potup nogą i piąstka w stół pouderzaj...Podobno przechodzi...