Wpis z mikrobloga

Liczyłem na więcej po tym lajwie Zdzirów - jeden ciekawy wątek że Zdzir podbijał do Oliwki kilka lat wcześniej w jakimś sklepie i tyle.
Nie obyło się bez pstryczków w stronę Elizki czy Domi ale można powiedzieć że zmarnowana godzina życia bo gadli o niczym. Śmieszne było że Zdzir znowu wyglądał na osobę która boi się Oliwki, ale i tak lajw do zapomnienia.
#hotelparadise
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kipman1: 1. Tak kkomentujmy
2.no ona strasznie nakręcała aby komenntować jej tik toki , XD
3.na obu sie zawiodłem Eli i Jayu
4.z tego co widzę ma normalnych obserwujacych , ktorzy dodja storries , a jelsi sa wykupione to widać to
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas:
1. ok
2. no bo na tym się zarabia... myślisz że Jay 100k przed programem przytulił za samo wstawianie filmików? aktywność obserwujących robi robotę także.
3. patrz punkt 1
4. ostatni wrzut 10k miała z bazy socialrise.pl -polskie konta posiadające po kilkaset obserwujących i obserwowanych klientów, poziom aktywnych stories 20%. Przykładowo wg mojego programu to testowania kont IG - 2 czerwca między 22 a 2 w nocy wjechało jednym
  • Odpowiedz
@kipman1: kolego, nie chce mi sie tracic na ciebie czasu, bo jestes zenujacy wiec odpisze tylko raz. Nie kupilismy z Oliwka ani jednego lajka ani follow. Chyba jestes od elizy, ze masz taki bol dupy. To nie namwzrasta po kilka tysiecy po odcinkach follow ;)
Daruj sobie wmawianie ludziom glupoty.
  • Odpowiedz
@BigKubix: tak jest od Elizy z PR. Bierze za to kasę. Taka praca. Mnie powiedział, że mnie nie stać na niego ¯\_(ツ)_/¯ pogodziłam się z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)- nie daj sie prowokować on to robi celowo.
  • Odpowiedz
@BigKubix: kupujecie follow na konta publiczne i takie są fakty - nie wycieraj się innymi uczestnikami programu bo inni nie kupują fejkowych bo mają konta prywatne i tak się nie da
  • Odpowiedz
@kipman1: Elizie od soboty czyli po dwóch dniach od finału doszło prawie 20 tysięcy na insta ciekawe skąd nagle. Ciekawe też że zdjęcie na którym Kuba i Oliwia ogłaszają że są razem ma ponad 60k polubień a u Żmijów najwięcej to połowa tego, ale lajki pewnie też wykupili. Czyli uważasz że odejmując wykupione follow Zdzirowie powinni mieć mniej obserwujących niż Domi czy Klaudia, chociaż to między innymi wokół ich związku
  • Odpowiedz
@ddonewry927: @Czarnaowcas: zrozum że zdecydowana większość uzytkowników ma konta prywatne i nie da się na nie kupić follow - możesz kupić tylko na konta publiczne - tutaj jest koniec dyskusji bo to sa kwestie niepodważalne. To podstawowa wiedza. Zobacz ile mają niespodziewanie zwycięzcy HP - Wika i Sevcio - uczciwie zbierane follow - to będzie miało też odzwierciedlenie we współpracach :)
  • Odpowiedz
@kipman1: tu nie chodzi o kupno już , tu choddzi o to że przez prywatne zdobywają wiecej follow ,bo nie widac ich zdjec dopiero jak ktos im da follow oni zaakceptują to widać foty i inne ich bzdety :D
  • Odpowiedz
@kipman1: Czyli ile według ciebie bez tych wykupionych followersów powinni mieć obserwujących? Tyle co Michał i Klaudia a może tyle co Nikola i Rafał? Dwójka uczestników o która przez większość sezonu była najczęściej komentowana bez wykupionych followersów uważasz że nie zdobyła nawet 50k. Jak dla mnie nie jesteś żadnym ekspertem tylko zwykłym trollem i już nie mogę się doczekać kolejnej edycji i kolejnego uczestnika którego będziesz tak bronił jak Żmije
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: nie kupowane = uczciwe, z punktu widzenia pozyskiwania współprac to kwestia kluczowa a tylko po to te konta mają. Zrozum że przy ocenie jakości konta liczy się sposób pozyskiwania follow i ich jakość. Załóżmy że ktoś Zdzirom nawet podłożył świnię i kupił im follow - to w tym przypadku również są sobie winni sami sobie tnąc możliwość zarabiania na IG.

@ddonewry927 - tutaj nie mają znaczenia subektywne odczucia
  • Odpowiedz
@Czarnaowcas: ja się w takie rzeczy nie bawię, ale mogę wyłączyć wybranych influ ze współprac jak mnie wkurzą (to nie moja robota ale patrz Inga z HP4 - jak widać można).
  • Odpowiedz