Wpis z mikrobloga

Powiem to jako w pełni hetero - kocham Cie chłopie xd
Wojtek zrobil zajebista akcje. On jest chyba najbardziej kreatywna osoba na yt i jak robi jakis pomysl to z #!$%@?. Moze nie wyszla mu za bardzo ta akcja z polityka (wyszlaby gdyby nie przegieli i gdyby rzeczywiscie startowali w wyborach to by #!$%@? internet) ale sktm, Top top news z Ludwiczkiem, teraz to. No genialny koles. Chcialbym jednak poznac nazwiska tych scamerow. Szkoda, ze nie wzial tez ekipy i teamx pod uwage bo moglby sie ladnie zdziwic zwlaszczs teamx patrzac na to jakie gowna reklamowali i jakie gowna produkuja xdd Ale moze w nastepnej akcji juz nie bedzie pokladalw nich tyle nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na part 2.
Wiecie kim jest Hubercik, ktory ma pod soba 10 influ?
#wardega #wataha #revo #zebo #konopsky #wipbros #ojwojtek #youtube #polskiyoutube #friz #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak
corryand - Powiem to jako w pełni hetero - kocham Cie chłopie xd
Wojtek zrobil zajeb...
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corryand: są na zielono czyli odpisali, są także na tej liście na której jest 96 osób a pisali do 100, te 4 których tutaj nie wymienili to potencjalni scamerzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corryand: przecież w filmie wszystko wytłumaczył, tutaj jest równo 96. Więc żaden z tych wymienionych tutaj nie jest winny, więc odpada fit lovers oraz czaro
  • Odpowiedz
@corryand: mi się wydaje że ten od sex zabawek to Piotr Polak z Warsaw shore. W sumie niema go na liście ale to co wymienił w odcinku co reklamował to dosłownie wszystko by się zgadzalo
  • Odpowiedz
@corryand: Oczywiście, że tak. Bardzo spoko inicjatywa która jest jak najbardziej na plus i za to szacunek. Aczkolwiek moim zdaniem to kto chciał podjąć się takowej współpracy powinno zostać jak najbardziej udostępnione dla publicznej opinii od początku do końcu. Chociażby po to żeby niektórzy twórcy internetowi wiedzieli z kim nie współpracować na przyszłość jak Julia Żugaj czy Yoshi którzy odmówili reklamowania pewnych płatków.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Żugajowa to moze i platkow odmowila ale reklamowala ta melatonine z niewiadomo jakimi dodatkowymi substancjami do wdychania swoim kilkuletnim widzom wiec tez niezly z niej scamer.
  • Odpowiedz
@corryand: Oczywiście, że tak. Aczkolwiek przynajmniej ja po zakończeniu team x i ogólnie ostatnio dostrzegam w zachowaniu Julii naprawdę znaczną poprawę. Może to co robi nie do końca do mnie trafia ponieważ uważam, że to raczej content dla młodszych, ale no widać, że idzie w dobrą stronę. Najbardziej zaskakujące jest dla mnie chyba to względem jej osoby, że potrafiła zrobić bardzo w porządku piosenkę.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: to prawda, ten jej kanal o zwierzaczkach to przyjemny i odpowiedni przynajmniej dla jej mlodych widzow. A i dojrzalszy chetnie popatrzy na zwierzaki bo to kazdemu jakas tam radosc daje wiec takie odc calkiem spoko. Reszta z teamux sie raczej pokonczyla xd
  • Odpowiedz