Wpis z mikrobloga

Powiem to jako w pełni hetero - kocham Cie chłopie xd
Wojtek zrobil zajebista akcje. On jest chyba najbardziej kreatywna osoba na yt i jak robi jakis pomysl to z #!$%@?. Moze nie wyszla mu za bardzo ta akcja z polityka (wyszlaby gdyby nie przegieli i gdyby rzeczywiscie startowali w wyborach to by #!$%@? internet) ale sktm, Top top news z Ludwiczkiem, teraz to. No genialny koles. Chcialbym jednak poznac nazwiska tych scamerow. Szkoda, ze nie wzial tez ekipy i teamx pod uwage bo moglby sie ladnie zdziwic zwlaszczs teamx patrzac na to jakie gowna reklamowali i jakie gowna produkuja xdd Ale moze w nastepnej akcji juz nie bedzie pokladalw nich tyle nadziei ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na part 2.
Wiecie kim jest Hubercik, ktory ma pod soba 10 influ?
#wardega #wataha #revo #zebo #konopsky #wipbros #ojwojtek #youtube #polskiyoutube #friz #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak
corryand - Powiem to jako w pełni hetero - kocham Cie chłopie xd
Wojtek zrobil zajeb...
  • 41
  • Odpowiedz
@lvface: @alfabeto: i ile chlop w ten film pracy wlozyl. Juz nie mowie o tym ze napisal 100 maili do kazdego influ indywidualnie ale musial zrobic fejkowa strone, nakrecil reklame ktorej zadna firma by sie nie powstydzila. No naprawde wow- realizacja i pomyslowosc.
  • Odpowiedz
Po przesłuchaniu odwróconego głosu w programie na 99% ten co na końcu gadał o tym że wjeżdża do tunelu to kuba post. Zgadzało by się to też z tym co mówił wojtek że brał tiktokerów z jakiejś strony top 100 tiktokerów bo sprawdziłem i znajduję się tam w tych rankingach.
  • Odpowiedz
@corryand: Ogólnie czy chłopaki nie popełnili błędu? Dali filtr zniekształcający głos, ale też dodali go na próbce głosu tego twórcy. To nie działa tak, ze wystarczy odkręcić głos twórcy na filtrze aby zastosować go na tych zniekształconych głosach? xD
  • Odpowiedz
@bubu444: o kurde rzeczywiscie to na bank on, rekrutowal na castingi do big brothera i potem hotel paradise czy love island juz nie pamietam ktore z tych xD i jest managerem tych niskorzędncych infu z tych programow xD
Ale ulatwiles mi research haha bo tak bylem ciekawy, ze chcialem wszystkich managerow przejrzec tych wymienionych osob z tej listy a odpowiedz byla tak prosta.. xd
  • Odpowiedz
@milymirek: wlasnie nie wiem czy maja jakas przeree czy co sie stalo.. ja tam lubilem ich ogladac. Top top news tez mieli przerwe a teraz po gali HL w koncu Ludwiczek sie pojawil wiec moze z jakiegos powodu mieli przerwe ale beda wracac.. mam taka nadzieje
  • Odpowiedz
@qski: nie wiem ja sie nie znam na dzwieku, nigdy nawet nuty sobie nie remixowalem na tych darmowych programach haha ale jak Wy tak to mozna by zdemaskowac scamerow :D To juz wina Wojtka nie bedzie bo on to ukryl a ze wykopki to stowarzyszenie niespełnionych detektywow to juz inna sprawa hahaha ale w rozmowach z Olejnikiem to albo nic nie bylo nalozone albo nie zadzialalo xD
  • Odpowiedz
@corryand: ja propsuje, że nie ujawnił danych. gość naprawdę #!$%@?ł kawał zajebistej roboty i zachował się naprawdę super. nikomu nie chciał zrobić problemu, a więcej z tego dobrego wyjdzie niż jakby miał ujawnić jakiekolwiek dane! MISTRZ! <3 :D
  • Odpowiedz
@qski: no wyszedl na tym zdecydowanie lepiej niz jakby ujawnil ale i tak chcialbym poznac reszte nazwisk poza hubercikiem cwaniaczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qski : dokładnie, panowie popełnili błąd, bo przy zmianie glosów, przez chwile zmieniony został też głos prowadzącego rozmowe (kilkukrotnie w czasie trwania materiału), więc jest wzorzec na podstawie którego można to ładnie odwrócic na zasadzie inżynierii wstecznej, czekam na kogoś kto zna się na tyle w temacie audio (adobe audition, audacity i inne cooleditypro) że zrobi to ot tak - z palca ;-) i poznamy prawdziwe glosy scamerów, tyle w temacie
  • Odpowiedz
@Noiser13: mistrz. Pierwszy brzmi troche jak Mateusz z FitLovers ale nie mam pewnosci, drugi to Dredziasty (tylko nie pasuje mi to, ze nie jest zazn. na zielono), trzeciego nie rozpoznaje chyba nie znam influ, czwartego tez nie znam, piaty to hubercik drunkelegant na 100%
  • Odpowiedz