Wpis z mikrobloga

Jakby co na wszystkie stacje orlen już jakieś 3-4 tygodnie temu przyszły maile, żeby podać specyfikacje pylonów. Było to napisane wprost, że specyfikacje są potrzebne żeby rozszerzyć ilość miejsc do 4 cyfr. Aż dziwne, że dopiero teraz opinia publiczna zaczyna o tym mówić i że nie wyplyneło to wcześniej.
Biorąc pod uwagę vat, który podnosi się chyba 1 sierpnia i systematyczne podwyżki, początek stycznia zobaczymy dyszke za litr. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#paliwo #inflacja #samochody #mechanikasamochodowa #gospodarka #pieniadze #orlen
  • 17
@omnipotentmasterofnone: no dokładnie - plebs. Twoje elitarne zamówionko jest produkowane/składane przez tych ludzi co nimi gardzisz. Przyjmijmy że jesteś prawnikiem - rozumiem że na tyle wybitnym, że jak plebsu nie będzie stać na twoje usługi to jesteś na tyle wybitnym, że bezproblemowo przerzucisz się na polityków, celebrytów i biznesmenów? Albo informatyk - jak padną firmy produkcyjne pod które piszesz oprogramowanie obsługowe to zaraz złapiesz kontrakty na rządowe/wojskowe zamówienia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wladyslaw-krakowski: Człowieczku, gdzie się pchasz ze swoją retoryką, nie nanieś błota na dywan.
Ja jestem człowiekiem renesansu, sam potrafię przetkać kibel i postawić altankę. Plebejusze jak ty służą jedynie zaoszczędzeniu energii. Nie myśl że twoja praca ma wartość.
Ja nie jestem zależny, nie potrzebuje rządowych kontraktów.