Wpis z mikrobloga

@ad1s: z tarnowa do krakowa to bym bardziej polecal velo dunajec+wtr, mimo ze pewnie ze 2x dalej to ładne widoczki i droga prawie w calosci rowerowa bez ruchu samochodow ( ͡° ͜ʖ ͡°), velo metropolis poprowadzone serwisowkami, gdzie zdarzaja sie debile jadacy tyle samo co na autostradzie, wybor nalezy do ciebie, imo bezpieczniej jest przeleciec dk94, przynajmniej pas awaryjny na calosci.
@ad1s Nad autostradą czyli na północy to droga jest taka przeciętna, zrobisz ze 100-120 km z przewyższeniem 200 metrów. Jak lubisz górki i ciekawsze tereny, to uderz po południowej stronie autostrady. Wiatry zazwyczaj wieją z zachodu, więc możesz mieć całą drogę pod wiatr.
Pod koniec możesz też sobie pojechać przez puszczę Niepołomicką zamiast cisnąć nudną WTRką.
@m4kb0l spoko, na oko napisałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tresor dojezdzasz do wietrzychowic i masz rozjazd w prawo na prom i w lewo za znakami przejezdzasz przez wietrzychowice i zaraz za wiochą wbijasz spowrotem na wał i lecisz elegancką sciezką.
@ad1s: Leciałem ta trasę całkiem niedawno, od Krakowa przez puszczę Niepołomicką, uciekłem na wojnicz aby się dostać do centrum Tarnowa na dworzec i powrót do Krakowa. Spoko trasa polecam