Wpis z mikrobloga

@Gh4stly: ty chyba z rok Najmana znasz max może. Ten typ od 12 lat gdzieś z racji tego że wykonuje zawód boksera w którym nie posiada żadnych umiejętności gada cokolwiek na wszystkiego tematy byleby regularnie jakieś newsy o nim się pojawiały i wzbudzał zainteresowanie kogokolwiek bo z tego żyje
@Gh4stly: okej ale szukanie logiki czy jakiekolwiek wartości merytorycznej w tak skompromitowanym człowieku to już nie lada wyczyn. Poza tym dałeś się złapać na zarzutke ze wogole reagujesz na jego mądrości. Robisz mu tylko przysługę
@ziko100: dodałem to jako ciekawostkę, ten gość tylko szuka zaczepki by złapać walkę, wątpię by ktoś brał go na poważnie. Poza tym wątpię że taki szarak jak ja podbiję mu wyświetlenia xD
@Gh4stly: czaje czaje, ale własne mnie denerwuje trochę że ludzie łapią się na to jego głupio mądre #!$%@? i tam nabijają mu jakieś wyświetlenia czy zasięgi by mu starać się wyjaśnić coś ale dzięki temu ten właśnie cep dalej w interesie działa zamiast wziąć się za coś co umie chociaż robić niż #!$%@? swoją osobą