Wpis z mikrobloga

Mireczki może ktoś mi wytłumaczy taką rzecz, mam kilku znajomych, którzy jak jadą na wakacje czy gdzieś to na ich instastory jest od #!$%@? nowych relacji, jedno za drugim. Wygląda to tak jakby cały wyjazd łaził z telefonem i wszystko nagrywał, potem dodawał jakieś napisy, efekty itd. Jeszcze rozumiem jakby prowadził jakiś blog o podróżach czy coś i miał z tego kasę. Albo dodał jeden dwa storisy, ale nie dosłownie milion. Po co ludzie tak robią? Może ktoś ma podobnie i mi to wytłumaczy, są z tego jakieś profity o których nie wiem czy potem można to ściągnąć jako jeden długi film i mieć pamiątke z wyjazdu. () #instagram #psychologia #ludzie #socialmedia #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ogon111 po pierwsze zadaj to pytanie im skoro to twoi znajomi
A tak serio to znak czasów i wskaźnik debilizmu społeczeństwa. Nie jadą na wakacje by wypocząć czy coś przeżyć tylko ścigać się w wyimaginowanym wyścigu pt 'ejj biedaki zobaczcie jak się żyje'
Prawda jest taka że skala tego jest tak duża że każdy ma takich znajomych. Właśnie przez taki debilizm nie mam FB, insta i całej reszty gówna. Dziś czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RidgeForrester: trochę chyba generalizujesz. Nie wiem co i ile znajomi opa wrzucają, ale ja robię to samo plus z niektórych tripów jeszcze kręcę osobno kamerką i robię zdjęcia.

Powód jest prosty - fajna pamiątka. Odpalam sobie później takie stories czy klip z wyjazdu i od razu wracają wspomnienia, wiem gdzie byłem, co robiłem. Super sprawa.

@ogon111 jw.
  • Odpowiedz
@Krupier: masz prawo mieć takie zdanie, ja też robię zdjęcia tylko mam je dla siebie. Wiem gdzie byłem, co robiłem a wyznacznikiem fajnej pamiątki dla mnie jest to czy mi się podobało i nie potrzebuję mierzyć tego lajkami od ludzi których zdanie nic nie zmienia w moim życiu.
Pozdro
  • Odpowiedz
@ogon111: nie wiem czy hipwrbolizujesz czy nie. Z jednej strony są osoby, które nie dzieła się niczym w internecie i to ciekawe czy kwestia swiaodmego wyboru czy tak niskiej samooceny że się boją. Z drugiej strony są ludzie którzy relacjonują cale swoje życie i też pytanie czy robia to dla znajomych, bo sprawia im to frajdę, są tego świadomi czy chcą się w ten sposób dowartościować. Na drugim biegunie do
  • Odpowiedz