Wpis z mikrobloga

@Moxito: Encased, Wastelands (ale z całej serii dopiero trójka mi podeszła), jeśli szukasz czegoś w tym stylu, ale w klimatach post-apo.

NN wspominam tak se, szybko nudziło i mechanicznie, i fabularnie. Tyranny jest niezłe, ale do dziś uważam, że to gra, którą porzucili w połowie prac, bo zakończenie wypada tak nagle i bardzo z dupy, że to nie może być celowy efekt. XD
@Moxito: jetem w dokładnie takiej samej sytuacji, do Pillarsów pierwszych podchodziłem dwa razy, niby fajne ale jakoś w trakcie mnie nudziły, podobnie NN 2 i Pathfinder: Kingmaker. Dobre opinie słyszałem o dodatku do NN2 Maska Zdrajcy ale jeszcze nie grałem. Trochę lepiej wypadło Divinity:Original Sin 1 i 2, zwłaszcza jak masz z kim zagrać multi. Oprócz tego może nie 100% podobne do BG ale na tyle dobre, że przeszedłem całe:
-
@dom021: trochę wstyd się przyznać ale nie grałem w Planescape, coś mnie do tej gry zniechęca. Jak wpspolczesnie prezentuje sie jej mechanika? Mocno drewniane?
@dzar: to trochę inny gatunek, ale gra bardzo fajne
@Ciortas: arcanum leży tuz obok planescape na mojej kupce wstydu i mam z nią podpbny problem co z planescape. Gra wydaje mi sie niesamowicie drewniana. Tak miałem też z F1/2 ale przemogłem sie je przejść mimo