Wpis z mikrobloga

  • 300
@kejmilek Pewnie jest kilku ochotników z Polski ale wielu Ukraińców mówi po Polsku żeby Rosjanie nie rozumieli. To nie pierwszy raz jak ktoś używa języka Polskiego, podczas wojen prowadzonych przez Izrael też często nasz język był używany do komunikacji.
  • Odpowiedz
@mel0nik: https://vk.com/igoristrelkov
@Mistrzrozkimnki: Artykuł z połowy kwietnia:

Rzecznik Międzynarodowego Legionu Obrony Terytorialnej Ukrainy Damien "Cicero" Magrou w rozmowie z PAP podaje jednak zupełnie inne proporcje. Najliczniejszymi narodowościami w naszych szeregach są Amerykanie i Brytyjczycy. Następnie są to grupy Kanadyjczyków i Polaków oraz obywatele państw bałtyckich - powiedział.
  • Odpowiedz
@kejmilek: Ciekawe jakby zrobili debatę największych doomposterów z obu stron: Striełkow vs Ropcke, który z nich pierwszy udowodniłbym że "jego" strona przegra
  • Odpowiedz
@szurszur: to wcale nie musiał być polski, wystarczy że mówili po ukraińsku. Ruskie pacany nie rozumiały, dostały wpierdziel i teraz sobie tłoczą że ich skrzydlata husaria pobiła przy wsparciu NATO xD
  • Odpowiedz
  • 3
Mam kolegę który służył w siłach specjalnych pojechalł na Ukrainę i z tego co mówił jest kilka set Polaków w legionie.
  • Odpowiedz
@kejmilek: dostawałem dosłownie reklamy na YouTube żeby się zaciągnąć do ukraińskiego legionu cudzoziemskiego. I był ten Brytyjczyk co przyjechał, chwilę powalczył i wrócił do kraju jak dobrze kojarzę.
To myślałem że to oczywiste że ludzie spoza Ukrainy walczą? xd czy coś źle rozumiem.
  • Odpowiedz