Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najbardziej przykre, że PiS, dzięki kilku pożytecznym idiotom, którzy krzyczeli o tym że za paliwo to mogą płacić i 15 zł za litr, a za chleb 20 zł dał im piękna narrację co do podwyższania marzy na Orlenie xD. Śmiejecie się z babć i patusow, których PiS kupił pincet plusem, czynostkom, czternostkom, a sami daliście im wspaniała narrację co do tego dlaczego ceny mogą być #!$%@? w kosmos xD. A i jeszcze przy okazji niektórzy zaczęli legitymizować najbardziej kretyński program pincet plus. NO NA PEWNO UKRAINCY TU PRZYJECHALI PO PINCET PLUS. HEHE KARYNA MA BOL DUPY, ZE PORZADNA UKRAINKA POBIERA PINCET PLUS. Management of expectations oraz dziel i rządź w praktyce xD. JA TO WOLE MIEC PALIWO ZA 10 ZL, WOLISZ MIEC TU RUSKI MIR? XD. #inflacja
#ukraina
  • 18
@Henrietta_Paczelokowska: Patrząc na to co wypisujesz, jestem tu dłużej niż masz lat.
Kondolencje dla rodziców, a teraz do szkoły i zapisać się do lekarza, szczerze radzę. Generalnie się nie poddawaj, wszystko można wyleczyć.Powodzenia życzę i miłego dnia.
@Henrietta_Paczelokowska: Potok inwektyw nie zastąpi argumentów. Współczuję środowiska z którego wyniosłaś takie przekonanie.

Będziemy was ganiać jak bezdomne psy.

@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: Na kiedy szykujecie tę noc długich noży? Jak będziecie "swoich" rozpoznawać? Może jakieś opaski na rękę? Może farbą jakiś znak na drzwiach wymalowany?
Wiem, że czasu nie cofniesz, ale i dziś możesz najpierw poćwiczyć z ludźmi podobnie myślącymi, może zapisz się do moskiewskiej armii i idź poćwiczyć swoje metody w
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: Może podsumujmy: op stwierdził, że starsze babcie głosują na PiS, wskazałem sondaż, wykazujący, że to kłamstwo.
Następnie przekopuję się przez hektolitry szamba i inwektyw bo... rzeczywistość nie odpowiada tezie.
Ty natomiast postulujesz zorganizowanie czegoś na kształt nocy długich noży aby wymordować tych, którzy śmią myśleć inaczej. Śmią wskazywać fakty.

I tyle, dla mnie EOT, żyjemy w wolnym kraju, każdy oceni sam co widzi.

[edit: Chcesz się czegoś dowiedzieć o błędach