Wpis z mikrobloga

@Loraw_Alytjok69: a mając 40 powiesz sobie, że chętnie byś się cofnął do 30. Rób coś teraz póki jeszcze możesz. Zobacz sobie na ludzi mających np. 50 lat, czy oni wyglądają staro? Nie, a w szczególności ci dbający o siebie. Zrób wszystko, abyś na starość znów nie żałował, że po 30stce nic nie robiłeś.
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien:
Chodzi o to, że życie przetyrało mnie jak ostatniego śmiecia i zawsze miałem #!$%@?, a w ostatnich latach doszła mi do tego choroba psychiczna.
Przez to wszystko pomimo że od zawsze życie miałem gówniane wiem, że to były dla mnie te "lepsze czasy".

Mimo wszystko masz rację i próbuje robić coś, żeby było lepiej no bo są tylko dwie opcje: to albo sznur.
  • Odpowiedz
@redorbiter: ja bardzo bym chciał moc przenieść się w przeszłość z dzisiejszą wiedzą, bo przez dysfunkcyjne środowisko w którym dorastałem już od wczesnych lat omijały mnie prawie wszystkie dobre strony życia.
Chciałbym to zmienić i mieć od tego świata coś więcej niż niezawinione cierpienie i rozczarowanie.
  • Odpowiedz
@smoczewski: jako mały dzieciak nie decydujesz o swoim życiu, a jeżeli decyzje za Ciebie podejmuja głupi rodzice to ukształtują Cię w taki sposób, że sam nie będziesz potrafił dokonywać rozsądnych wyborów.
To prowadzi do #!$%@?, nieszesliweyo życia.
  • Odpowiedz
@Loraw_Alytjok69: Przykro mi z powodu choroby. Cieszę się, że próbujesz i życzę Ci jak najlepiej. Właściwie to sam czasami sobie myslę, że chętnie bym się cofnął i dużo zmienił, no ale cóż (,) Z drugiej strony tak jak @redorbiter pisze - niby bym się cofnął, ale jak sobie wyobrażam iść znowu przez jakieś klasy 1-6 itd to by mi się nie chciało.

Też co chwilę
  • Odpowiedz
@Tino:
1. Uciekłbym z domu, zgłosiłbym się na policję i opowiedziałbym o tym jak wygląda mój dom rodzinny po czym odciąlbym się od wpływu rodziców, ubóstwa i agresji brata.

2. Nie dawałbym sobą pomiatać w szkole tak jak to miało miejsce.

3. Od najmłodszych lat zamiast pozwolić światu na to aby uczynił mnie ofiarą za wszelką cenę budowałbym
  • Odpowiedz