Wpis z mikrobloga

Ciekawostka na dziś, chyba niesłychanie kontrowersyjna, bo usunięta przez naszego kochanego 8s6l za nieprzyblizone „nieodpowiednie treści” - w sensie, że nie można nazywać ludobójczego reżimu ze stolicą w Moskwie w ten sposób, czy nie można wrzucać zdjęć dokumentujących stosowanie nielegalnych tablic rejestracyjnych nieobowiązujących oficjalnie w żadnym kraju?

W każdym razie - oto jak Rosjanie z Kaliningradu przyozdabiają swoje auta w Trojmiescie od paru dni. Zamiast zaklejania paska gdzie jest flaga Rosji i napis RUS, wytłoczyli sobie autorskiego projektu numery odtwarzające wszystko poza oznaczeniami kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprytne, bo 99% ludzi pewnie nawet nie zwróci uwagi. Tylko w ciągu jednego popołudnia widziałem dwa takie auta, ładne nowe furki.

Jestem tyle zaskoczony, że nie spodziewałem się, że jeszcze samochody z tego odizolowanego i zamkniętego regionu pozostały tutaj. Wychodzi na to, że to raczej nie przedłużające się zakupy w Ikei, ale ucieczka - oby wynikająca z niezgody na kierunek, jaki ojczyzna obrała w stosunku do sąsiada. Okazuje się, że z trójmiasta robi się powoli azyl nie tylko dla średniaków uciekających przed kartoflanym despotą z Mińska i inwazją orków na Ukrainę, ale i nawet Rosjan próbujących wieść życie znane polskim aspiracjom - dobra praca, dobre auto, wakacje. Aż tu przyszła operacja Z ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, ile takich przypadkow jest.

#wojna #rosja #ukraina #trojmiasto #gdansk #motoryzacja #samochody #ciekawostki #zrobtosam #tablicerejestracyjne #kaliningrad #rosjawstajezkolan #kacapyinfo #przemyslenia #8s6l #moderacjacontent
KazachzAlmaty - Ciekawostka na dziś, chyba niesłychanie kontrowersyjna, bo usunięta p...

źródło: comment_16542729431QRNVLnqyZ45G5okw366sS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Eee. Jestem raczej wyczulona na tzw. "mowę nienawiści", obrażanie, wyzywanie itd. No lewaczka i te sprawy. Widziałam ten post i nie kojarzę, żeby tam było coś obraźliwego. Ogólnie mam wrażenie, że albo wleciał jakiś nowy protokół na czystki na wypoku albo weszli nadgorliwi moderatorzy, bo widzę że ludzie się skarżą na usuwane posty coraz bardziej.
  • Odpowiedz