Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miał ktoś z was problemy z załatwianiem? Od dłuższego czasu mam srogie problemy. Ściskam z całej siły i nic ale wątpię żeby to były normalne zaparcia. Czuję jakby to się gdzieś blokowało na jakimś zwężeniu. Mogę usiąść na toaletę i cisnąć i nic i dopiero jakimś ruchami mięśni i naciskaniem i odpuszczaniem i wyginaniem się wychodzi zazwyczaj czop a po nim już w miarę płynnie idzie wypchnąć reszte. Lekarze to jacyś debile. Czopki i maści mi nie pomogły, jedna debilka zamiast mi zlecić rektoskopie czy coś to powiedziała że nie widzi wskazań i mam jeść więcej warzyw, inny typ powiedział że trzeba robić zabieg ale nie laserowo bo to źle, a jeszcze inny żeby w ogóle nie robić absolutnie jak najdalej od tego uciekać. Jedyny sposób dla mnie załatwiania się to jest taki że specjalnie zawsze rano piję kawę z rana bo czuję wzmożone parcie i jakoś udaje mi się. Kolonoskopia nic nie wykazała a była robiona dwa razy, jedynie jakieś niewielkie żylaki. O #!$%@? może chodzić jakieś zwężenie przez stan zapalny? Czy to może być wina prostaty, bo wydalanie moczu też przychodzi z trudem ale jednak pojawiło się chyba później z tego co pamiętam. #pytanie #zdrowie #medycyna #gastroskopia #gastroenterologia #chirurgia #dieta #hemoroidy #proktolog #proktologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62991bf4d9171f392f0acf38
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
UzależnionaKuropatwa: Miałam tak nagle bez powodu. Pomogła nystatyna, picie wody i blonnik. Ale u mnie trwało to jakieś 3 tygodnie. Skoro u ciebie bylo tyle badań to chyba dłużej. Może coś na tle nerwowym? Parcie może zaciskać odbyt przez co jeszcze trudniej o wypróżnienia.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
OP: @niochland: no właśnie byłem u urologa i on robił USB i mówi że nie bardzo, przyjmowałem leki jakieś nawet antybiotykowe się nie poczułem zmiany. Trochę się ruszyłem i na razie nie poszedłem, bo zaproponował masaż prostaty. Nie sądzę że to prostata. To bardziej duża objętość stolca i hemoroidy bo często jak muszę wycisnąć to tyłek jest pofalowany że dużo papieru trzeba zużyć. Jak zobaczę się w lustrze to jest