Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: Pewnie tak będzie a nawet jeśli nie to, przywódca, który weźmie to na swoje barki stanie się jednym z nich. Wejdzie polska mentalność i zamiast wybawy będzie następny cwaniak i koleś, wśród swoich.
Już taka jest polska mentalność ludzi, którzy moga dojść do władzy.

Gdybym mógł wyjechać już dawno bym to zrobił. Najszybciej za 2 lata
Gdybym mógł wyjechać już dawno bym to zrobił. Najszybciej za 2 lata


@Sokoto: dokąd? w całej UE wprowadzane są wytyczne szwaba; own nothing be happy

poza ue trzeba coś konkretnego umieć, żeby odpalić
@PozorVlak: Wróciłbym pewnie do Anglii albo Niemiec. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie za 2 lata.
Ja nie mam dużych wymagań względem życia. Mi odpowiada spokojna, nudna praca na magazynie czy w prostym biurze. Ja po prostu chce żeby nikt mi sie nie wtrącał w życie. Chce spokoju i harmonii niczego innego.
Rządzenie i sprawy wyższe zostawiam ludziom na odpowiednich kompetencjach. Nawet jeśli za granicą jest kolesiostwo to nie na taką skale
@PozorVlak: Oczywiście mówię o magazynie za granicą bo w Polsce by to nie przeszło xD
Ja po prostu chcę ograniczyć stres do samego zera, moje życie już jest samo w sobie mocno stresowe a dodatkowe 8h w pracy by mi w tym nie pomogło.
Teraz robię swoje w biurze i po 8h wychodzę, bez stresów, dedlajnów czy innych korpośmieciowych zagadnień.
@Sokoto: Ale jak charyzmatyczny przywódca ma dotrzeć do wyborców pisu? Jak drogą medialną to po prostu nie puszczą tego w TVP, a jak jakoś dotrze to do takiego wyborcy to powie, że przecież z pisem mu dobrze, a reszta to wina Tuska i Niemców
@Sokoto: Zaraz wyskoczy jakieś curwisko pokroju lempart i z protestu przeciwko podwyżkom zrobi się protest w obronie Lpgt, uciśnionych i innych ... Tak wyglądają protesty w Polsce... Cel słuszny jest na początku dopóki nie zacznie się chore wiwatowanie z tęczowymi flagami i #!$%@? przez pseudokibiców whhh
@Sokoto: mogę się zgłosić i być osobą ktora pociagnie ten wóz, wyslucham ludzi, wypowiem, ocenie,w końcu to dla narodu ma być jak najlepiej, pracą u podstaw można zmienić wszytko, zjednoczyć trzeba nas, bo to co obecnie jest nie pomaga w dalszym rozwoju