Wpis z mikrobloga

@milymirek: co Ty za bzdury gadasz? Listy nie są przypisane do konkretnej osoby, a ta konkretna bywała używana przez inne osoby, choćby tutaj. Lista w zasadzie w 100% wykorzystywana jest do znalezisk związanych z konfederacją, więc tematyka listy się zgadza. Chcesz "solidną interwencję" też bo śmiałem dać Ci plusika? ( ʖ̯)()
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Nie zapisałem się do twojej listy, więc nie spamuj osoby która nie jest zainteresowana twoimi treściami.

Nie ma czegoś takiego jak "tematyka listy", jest osoba której wybrane treści chcę śledzić, i każdy dobrze wie jak to działa.

Oczywiste ordynarne spamowanie przez neuropę. Do tego jak widać bezkarne.

Jakby było inaczej, to wystarczyłoby śledzić sam tag #konfederacja.
Tag #konfederacja i lista konkretnej osoby o Konfederacji, to nie jest ten
  • Odpowiedz
To na szybko podsumuję tamten usunięty wątek:
MglawicaKraba do końca, za żadne skarby, nie chciał/nie potrafił wymienić ani jednej cechy odróżniającej listę Konfederacji od tagu #konfederacja, prócz tego że mają inne nazwy(mówił, że wymaga tego "bycia ekspertem od wykopu"). xD
Mówił, że on wie lepiej do czego autor listy stworzył swoją listę i że jak mówię żeby nie spamował mnie na nie swojej liście, to "za dużo wymagam".

Jednocześnie osoba
  • Odpowiedz
O, usunięty wątek z kontynuacją dyskusji, z cache jest tylko fragment:

Dlaczegóż to?


@milymirek: bo moderacja jak daje perma to usuwa też aktywność usera - co też uważam za słabe, bo potem trzeba archiwizować wypowiedzi co bardziej ekstremalnych użytkowników.
  • Odpowiedz
bo moderacja jak daje perma to usuwa też aktywność usera - co też uważam za słabe, bo potem trzeba archiwizować wypowiedzi co bardziej ekstremalnych użytkowników.


@Kryspin013: Dla mnie to niemiłe, że ja się produkuję na część i chwałę wypoku, a oni mi to od tak wszystko kasują i luj. xD
Chcę móc sobie na to spojrzeć później chociaż. xD
  • Odpowiedz
Dla mnie to niemiłe, że ja się produkuję na część i chwałę wypoku, a oni mi to od tak wszystko kasują i luj. xD


@milymirek: No ja się zgadzam. Powinny być co najwyżej usuwane treści, które faktycznie łamią regulamin a nie np cała akwytność X czasu wstecz.
  • Odpowiedz
No ja się zgadzam. Powinny być co najwyżej usuwane treści, które faktycznie łamią regulamin a nie np cała akwytność X czasu wstecz.


@Kryspin013: Teoretycznie to kwestia techniczna, żeby zostawić działający link do wpisu, ale żeby się sama treść wpisu nie wyświetlała, tylko same komentarze.
To jest jak najbardziej do zrobienia.
Oni zrobili, że usuwająć wpis, usuwa się cały wątek.
  • Odpowiedz