Wpis z mikrobloga

@camisetablanca: No tak, ale ja np. nie oczekuję, że Marta Lempart zorganizuje "Strajk Polaków" w odpowiedzi na inflację i rosnące ceny. No nie oszukujmy się. A on najwyraźniej tak, skoro ma problem z tym, że Strajk Kobiet potrafił w 24 godziny zorganizować protesty aborcyjne w praktycznie całej Polsce.

Spodziewałabym się raczej, że jakiś protest zorganizuje np. nasza "najbardziej merytoryczna opozycja", czyli Konfederacja, bo przecież najważniejsza jest gospodarka, a ona leży ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amoksycylina: ja to widzę tak, chcąc prostestowac trzeba mieć poduszke finansową bo w każdym momencie mogą cię zwolnić itd. A niektórzy mają kredyt po same kule i chcąc nie chcąc siedzą cicho i każdy grosz liczą. I jak tu prostestować?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cointreau: Czekam czekam xD Pamiętam jak mnie wyzywali, gdy zwróciłem im uwagę przy tym strajku kobiet, że p0lki mają więcej odwagi od tych wielce dotkniętych niesprawiedliwością ze ktoś miał czelność wyjść ze swoim postulatem xd
@amoksycylina: no i co osiągnął? Gość lobbuje tylko za swoim i jedyne co może swoimi hasłami to wciągnąć nas w jeszcze większe bagno. Ehh gdyby tylko był ktoś albo jakieś ugrupowanie postulujące obniżkę podatków, ograniczenie socjalu i np dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców...