Wpis z mikrobloga

Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy.
Po 70 godzinach skończyłam swoją podróż po Dzikim Zachodzie i muszę przyznać, że RDR 2 przebija jakością wszystkie znane mi gry. Rockstar stworzył kawał świetnego kodu, który wyznaczył nowy standard w branży. Wbrew zapewnieniom badoskiego cybercrap 2077 nawet nie zbliżył się do tak wysoko zawieszonej poprzeczki
#rdr2 #cyberpunk2077 #gry
Pobierz
źródło: comment_1654182797rGBwT0TwZU5s1G8j5spc7l.jpg
  • 60
@Prezydent_Polski: Podkreślam jak słabe są konsole. Żeby parę osób co to czyta - zrozumiały mokry sen konsolarzy mieć jakość grafiki z PC za 2 tys zł. - nigdy się nie spełni :D Za głupotę się płaci - każda gra konsolowa jest droższa - a jakość gier niższa niż PC w wersji LOW Tak poza tym to WRC 10 na konsole. Słyszałem że też #!$%@? jest :) A w konsolach fejk 4k
@Exenex: Ja tez jakieś 2 tygodnie ją ukończyłem. Przy moim braku czasu przechodziłem pół roku xd Ale dodatkowo przedłużałem jak się da. Tak mi się spodobała ze nie chciałem jej kończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem żadnym wielkim graczem, raczej totalnie niedzielnym bo jedyne w co grałem to GTA, Cyberpunk, jakieś Cities ale RDR2 skradło moje serce. Najlepsza gra jaka powstała. Czekam na domniemany remake jedynki
@fxd_: Monitor 240 hz, poczytaj, doucz się jakie płyną z tego korzyści + GSYNC bo RT psycho jest dla ELITY - Saśko też jedzie na PSycholu tylko w FHD, a ja w QHD a SONY nadal dynamiczne 4k z renderowaniem szachownicowym - czytaj fake, bo fake 4k z konsol to nawet nie jest prawdziwe 2k :) Nie każdy lubi grać w 30 fps LOW Q - po to są PC :)
@fxd_: Sprzęt i kosztował 25 tys i co z tego, nie ukradłem a zarobiłem - ale 400 zł za gierke ? Przegięcie pały i tyle PC miały to samo kilka lat wcześniej w lepszej jakości . Jaki sprzęt w konsolach siedzi AMD A ile jest fpsów na super duper mocnej PS4 i PS4 PRO :D - mniej niż 30 - a gra kosztowała 269 :D A SONY zmusza kupic gierkę na