Wpis z mikrobloga

#!$%@? dopiero wczoraj się dowiedziałem że jest coś takiego jak zatarcie wyroku.
Chłop kiedyś motocyklisty pod słońce nie zauważył
Myślał że jak wtedy olał sprawę to już sobie do końca życia #!$%@?ł, ale grzywna zapłacona
Miał jedną rekrutację do pracy gdzie była wymagana niekaralność (u #!$%@? programisty czaicie), powiedziałem że na wydruku z krk widać że to nieumyślne spowodowanie wypadku - #!$%@?, klient skandynawski, ma być czysto i #!$%@?
Wydruk robiłem w październiku tamtego roku, a jeśli mi się po roku ta grzywna ma zatrzeć, to to wypada w styczniu tego roku
Możliwe że już kilka miesięcy mam czystą kartę a jednak no się trochę tym #!$%@?łem
Czekam na nowy wydruk z krk
#przegryw
  • 4
@dizzy126: Ta, ogólnie #!$%@?ł mi szybę barkiem, ale gość jest strażakiem, więc kawał aktywnego chłopa, podobno się w miarę dobrze pozrastał, coś tam czasem pobolewa, ale z tego wszystkiego podobno jeszcze bobo się pojawiło, widocznie niezły stres żonkę dopadł, więc ogólnie historia jako tako pozytywnie się skończyła. Szkoda tylko że bana na jeżdżenie dostał.
Tak szczerze i uczciwie, to jakbym dorobił się porządnego hajsu, to bym chciał mu coś rzucić, bo