Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: Odpowiedziałam Ci. Jak podważy wyrok z uk to cofnę swoje słowa


@podomka: czyli nadal jeden z wyroków jest dla Ciebie ważniejszy niż drugi. Jeden prawomocny uznajesz za prawdziwy a drugi (gdy stanie się) prawomocny uznajesz za mniej prawdziwy. Zatem wracamy do punktu wyjścia: dlaczego wyrok z UK znaczy więcej niż wyrok z USA?
  • Odpowiedz
@podomka o wruciłaś xD to dobrze, temat tego rozpadu w ogóle mnie nie interesował, dopóki nie ogarnąłem Twojego istnienia tutaj, to naprawdę kopalnia beki. Wołaj mnie po pierwszych wrażeniach z terapii, jak już zaczniesz, bo zaczniesz na pewno. Jesteś zwyczajnie niestabilna i chora
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@podomka: Polska to kraj, gdzie skazano Komendę. USA to kraj gdzie istnieje afford plea, co wyklucza sprawiedliwy proces karny. Mogłabym tak jeszcze długo, co to za dziwne przykłady xD jakiś wykopek pisał gdzieś, że nie ma podstaw do apelacji i dał argumenty, które pozwalają mi przypuszczać, że zna się chociaż trochę na prawie amerykańskim. To według ciebie apelacja będzie, to jakie będą jej podstawy?
  • Odpowiedz
  • 0
Jak podważy wyrok z uk podomka: Czy Ty nadal nie rozumiesz, że w UK wygrało The Sun a nie Amber Heard? The Sun okazało się niewinne zniesławienia. Winna okazała się Amber Heard. Jak można nadal nie rozumieć czegoś tak prostego?


@Phyrexia: Jak można nie rozumieć dlaczego przegrał? Xdd przegrał, bo ja bił.
  • Odpowiedz
Jak można nie rozumieć dlaczego przegrał?


@podomka: Przegrał bo The Sun dostarczyło wystarczająco dowodów na to, że mogło nazwać go tak jak nazwało na podstawie materiałów otrzymanych od panny Heard. W Stanach Zjednoczonych natomiast eksperci zbadali wiarygodność tych materiałów i potwierdzili edycję zdjęć oraz filmu przez oskarżoną. Innymi słowy The Sun nie był winny zniesławienia, za które odpowiadała Heard. Nadal będziesz kłóciła się z faktami?
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka czy Depp to żonobijca? Tak, tego nic nie zmieni, ale przy okazji okazało się też że Amber to przemocowe #!$%@? które zniszczyło mu niesłusznie karierę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: jeśli jest kilka, to jakie? Wolność słowa, czyli jej naruszenie, to powód do apelacji cywilnej w USA? Pytam, bo nie wiem, a najwyraźniej kreujesz się na specjalistkę prawa amerykańskiego. A gdzie potwierdziła? Na instagramie?
  • Odpowiedz