Wpis z mikrobloga

Jeśli kolejny sąd podtrzyma decyzję to powiesz że "ok, myliłam się"?


@mazaq1: Zgaduje że jeśli apelacja dojdzie do skutku i jeśli w wyroku będzie cokolwiek nie po myśli Deppa, to będzie narracja "ha mówiłam". A jak apelacja zostanie całkowicie odrzucona, to podomka będzie mówiła ze sąd jest stronniczy, mizoginistyczna ława przysięgłych itd.
  • Odpowiedz
@podomka: Weż w końcu zamknij pysk i weź też na klatę fakt że się pomyliłaś, przyznaj to i zachowasz jakąś twarz. Jeśli dalej chcesz w to brnąć to proszę bardzo, nadal będziemy cię wyśmiewać. To nie tylko obowiązek, ale również ogromna przyjemność.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: czy jest jakiś moment w którym potencjalnie uznasz że nie masz racji?

Jeśli kolejny sąd podtrzyma decyzję to powiesz że "ok, myliłam się"?
Jeśli sama Amber powie publicznie że w sumie to kłamała to powiesz "ok, myliłam się" czy zaczniesz lawirować że pewnie jest zastraszona itp.?
Zdefiniuj proszę punkt który JEŚLI się wydarzy to zmieni Twoje zdanie.

@mazaq1: Tak, jeśli podważy prawomocny wyrok sadu z uk.
  • Odpowiedz
@podomka: Nie, ale spokojnie, meliski sobie zaparz, pod kocyk się połóż i przestań w końcu #!$%@?ć że jest żonobijcą skoro właśnie udowodnił że nie jest.
  • Odpowiedz
@podomka: ktoś tu ma swoje 5 minut sławy i nie jest to ani Jan Depp ani Bursztyn Heard tylko pewien no-name z wykopu, podomka.

Bijesz pianę na przekór wykopkom, a oni jak małpy w zoo skaczą po klatkach i rzucają kałem, nic nowego pod słońcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@podomka: Niespecjalnie mnie interesuje cała sprawa natomiast twoje zachowanie jest chorobliwie. Jestem ciekawy czy masz jakąś traume związana z przemocą domową? Bo to jest jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego uważasz z góry że każdy mężczyzna jest odpowiedzialny za przemoc. Ewentualnie jesteś taka manipulatorka I dlatego ja tak wspierasz
  • Odpowiedz