Wpis z mikrobloga

@technojezus: mam nadzieję, że wszyscy w tym wątku zdają sobie sprawę, że ona, owszem, jest zj3bana i obrzydliwa, ale najbardziej zj3bani są ci, którzy jej płacą.

Mam nadzieję, że pomogłem.


@theicecold: Nie, zapomniałeś o grupie osób, którym pęka dupsko, bo ktoś pokazuje cipe za pieniądze, a druga osoba za własny hajs to kupuje xD Wolny rynek dobry, ale tylko gdy działa jak ja chce. Co was interesuje, co
  • Odpowiedz
ale niebieskie włosy nie powodują, że się wygląda jak e-curva


@szybki_zuk: Nie, ale kolorowe włosy to coś jak napis "jestem #!$%@?, nie podchodź" i najczęściej rzeczywiście łączą się z problemami psychicznymi typu chęć odwrócenia uwagi od innych cech wyglądu na punkcie których ma się kompleksy. No i dla mnie osobiście nie wygląda to ani ładnie ani atrakcyjnie tylko wieśniacko, ale to kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@technojezus: to ta jebnieta księżniczka co nagrywała że ma problemy na Instagramie i co chwila przerywała płacz aby zrobić zdjęcie xD?
A później na wykopie gimbusy szukały jej nudesow gdzie nic nie było i zostali przez nią wydymani xDD?
  • Odpowiedz
wygląda niestety na taką, która jest już jedną złą decyzję od bycia muppetem z czarnymi gałkami ocznymi albo jamochłonowymi wargami po operacji. Poszedłbym o zakład, że w wieku 30 lat będzie wyglądać karykaturalnie.


@music_has_the_right_to_children: Poświęciłem te 5 minut z życia i potwierdzam:
https://www.cumonprintedpics.com/viewtopic.php?f=6&t=685942
W sumie te zdjęcia z onlyfans to nawet nie +18 jest.
4pietrowydrapaczchmur - > wygląda niestety na taką, która jest już jedną złą decyzję ...

źródło: comment_16541710201mW7hc2FGBEBgWzhIDj5rW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cielak44: nie wiem tego, wiem jednak, że kilka razy wstawiala blanty na intasgrama i pomimo, że ludzie mówili, aby tego nie robiła, wstawiala i potem płakała ze jej konta zawieszali/usuwali
  • Odpowiedz
Córka swieci pisdą przed kamerką i jeszcze dumnie w PnŚ występuje XDDDDD


@wojna: ale ogarniasz, że między lewym screenem a prawym jest jakieś 5 lat różnicy?
  • Odpowiedz
@Brakus: tylko kupi sobie papugę ćpunka, ludzie o takiej psychice i uzależnieni nie powinni mieć żadnych zwierząt, papuga zje jakieś gówno które ona bierze i albo zdechnie albo Julcia odpali kolejną zrzutkę na leczenie po ptaszkowi flaki widać. A #!$%@? teraz załapałam że chodzi o adwokata xD jestem przewrażliwiona na punkcie papug to dlatego xD
  • Odpowiedz