Wpis z mikrobloga

Wynająłem sobie mieszkanko na #pyrkon Wszystko cacy, a tu nagle dzwoni dzisiaj baba i "przypomniała" sobie, że ma remont, więc pokój niedostępny i muszę odwołać rezerwację.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że uświadomiła sobie istnienie Pyrkonu i w związku z tym możliwość sprzedania pokoju za co najmniej dwa razy tyle.

Ma ktoś pomysł jak można załatwić sobie jakiekolwiek miejsce do spania w #poznan w dniach 17-19 czerwca? Ktoś ma jakichś znajomych, którzy by przenocowali albo wynajęli pokój na te dwie noce?

Nawet kampingi są przepełnione.

Jak mam bulić teraz prawie trzy kafle za samo mieszkanie przez dwa dni, to chce mi się śmiać.

#pytaniedoeksperta #pytanie
  • 48
@Ekspert_od_niczego: widzę, że ładnie wywindowało ceny, zwykle nocka w dobrym standardzie to max 400-500, ale w sumie długi weekend plus wydarzenie. Popatrz jakieś hotele, nawet te z wyższej półki np citypark, nie zdziwię się jak wyjdzie taniej
@Ekspert_od_niczego: XDDDDD

Właściciele mieszkań, to mogą Ci napisać w wiadomości coś w stylu, że klamka do toalety jest poluzowana i trzeba uważać lub, żeby uważać na drzwi wejściowe, bo lubią się zatrzaskiwać.
Ty wynająłeś poprzez pośrednika, więc jeżeli właściciele mają jakiś problem, to niech gadają z pośrednikiem, Ciebie w tej sytuacji nie ma.
Napisz im, żeby gadali z pośrednikiem, Ty wynająłeś mieszkanie i tyle.
A te wszystkie awarie, remonty, overbookingi, to