Wpis z mikrobloga

Pytanie stricte do #rozowypasek
Od lat mam chrapkę na ciemno fioletowy kolor włosów (coś jak zdjęcie tu i w kom)
Szukam kompetentnego fryzjera, takiego który ma wiedzę i zrobi to profesjonalnie przy użyciu dobrej farby. Najlepiej takiego, który robi kursy, rozwija się i zbiera nagrody.
Tutaj w UK przymierzałam się do takiego, który koloryzację robił na dwie wizyty, pierwsza to konsultacja i dobieranie farby do typu włosów i dopiero na drugiej samo malowanie.
Jeśli już to zrobię chce żeby było to zrobione jak najlepiej.
U żadnego fryzjera nie byłam od 13 lat + włosy nigdy nie były farbowane więc potrzebuje waszych rad.

#wlosy #fryzjer #mirabelkopomusz #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #wlosyboners
Najlepiej #lublin ale inne miasta też ;)
MallaCzarna - Pytanie stricte do #rozowypasek
Od lat mam chrapkę na ciemno fioletowy...

źródło: comment_1654085855wdobYTIqb5GpKeguZkHFlP.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MallaCzarna: Jeżeli nigdy nie farbowałaś włosów, to z powodzeniem zrobisz to sobie sama. Profesjonalną farbę możesz zamówić w internecie i sama sobie położyć. Kładzie się to na wszystkie włosy w możliwie najkrótszym czasie i trzyma się 35 minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ana77: Zależy od jakości włosa i o ile poziomów był ściągany kolor. Jeżeli kondycja włosa pozwala na położenie farby i mocniejsze podjaśnienie końców, to można, ale nie liczyłbym na to, że kolor się utrzyma dłużej niż 2 tygodnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ana77: Współczuję. Domyślam się, że dekoloryzacja powyżej 4 poziomów i długie włosy, po zabiegu powinny odpocząć min 2 tygodnie przed kolejnym zabiegiem chemicznym. Normalnym jest usługa koloryzacji włosa po ściągnięciu koloru, ja bym się nie odważył dalej rozjaśniać końców włosów gdyż jest to najstarsza część włosa, zniszczona mechanicznie i wielokrotnie farbowana na ciemny kolor, który się najmocniej deponuje właśnie na końcach. Po dekoloryzacji ZAWSZE jest konieczne podcięcie włosów.