Wpis z mikrobloga

uważam że powinno się wymagać przy rejestracji samochodu w mieście że ma posiadać prawo do miejsca parkingowego


@steemm: na szczęście wszyscy mają w dupie co uważasz. pozdrawiam
  • Odpowiedz
A ile osób od których jesteś zależny korzysta z samochodu? Piszesz o krótkowzrocznym myśleniu, a sam stosujesz retorykę, że skoro Ty nie masz, to nikt nie musi.


@F1A2Z3A4: Nie, nie stosuje takiej retoryki, a jeśli ją tak zrozumiałeś to cóż - przykro mi. I nawet w ogóle nie tego dotyczył mój argument, ale ok.
  • Odpowiedz
To 'stare' Jagodno jest jeszcze spoko, za to ta nowa część to chów klatkowy, zero zieleni, po za polami, które lada chwila też będą zabudowane :/
  • Odpowiedz
@aegispolis: Po prostu nie masz żadnej wiedzy z zakresu projektowania miast, a tworzysz argumenty z czapy, bo coś gdzieś keidyś przeczytałeś. Może jesteś fanem Jane Jacobs? Pamiętaj tylko, że pisała w latach 60.
  • Odpowiedz
@krzych0: > nawet sygnał telefonu nie pozwala na rozmowę

Hola hola, odkąd Play nielegalnie postawił 50m maszt w Iwinach to da się rozmawiać na Jagodnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Też tego nie ogarniam, szczególnie że gdyby robić wyższe bloki to wtedy odstępy między nimi byłyby większe. Byłoby większe zagęszczenie i większa zieleń.

Może problem jest z miejscami parkingowymi? Według przepisów musi być to 1.2 miejsce na mieszkanie a w parkingu podziemnym ciężko pomieścić dość miejsc. U mnie blok ma gdzieś z połowę tego a i tak pod samym osiedlem całość dostępnego miejsca pod osiedlem jest zajęta na parkingi.


@Herubin: Problemem
  • Odpowiedz
@mookie: Paradoks lewicowca: Jest za mało mieszkań na rynku, więc je należy budować, ale tylko blisko centrum miasta, bo tylko takie mieszkania się liczą, ale nie wolno budować gęsto, bo przecież architektura i patodeweloperka, chcą pomieścić dużo ludzi na małym skrawku ziemi, ale trzeba zbudować gęsto, bo przecież ludzie muszą mieszkać blisko centrum.
Zwyczajnie lewicowcy nie żyją w rzeczywistości, oni się obracają w 5 wymiarach.( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
uważam że powinno się wymagać przy rejestracji samochodu w mieście że ma posiadać prawo do miejsca parkingowego


@steemm: na szczęście wszyscy mają w dupie co uważasz. pozdrawiam

@Gacrux: Spokojnie, taka regulacja to kwestia czasu i ból dupy gruzowiczow jak ty będzie słychać na księżycu
  • Odpowiedz
@aegispolis: Piszesz, że samochód to osobny byt. Mieszkanie też jest osobnym bytem. Kto potrzebuje mieszkania? Moim zdanieem można spać pod mostem, lub w dziesięć osób na piećdziesięciu metrach. Projektowanie dużych mieszkań dla pojedynczych osób to słaba optymalizacja i wybiórcze korzyści. Ja tam żyję bez, więc jakoś się da.
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Dobra, ale dalej nie napisałeś, o co ci właściwie chodzi. Ja odpisywałem na argument, że traktuję samochody i ludzi, jako rozłączne byty. Tak, traktuję. Nie zgadzasz się z tym, czy o co ci chodzi teraz? Po prostu chciałeś się zesrać na mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Spokojnie, taka regulacja to kwestia czasu i ból dupy gruzowiczow jak ty będzie słychać na księżycu


@kaaban: oho, chybiłeś z diagnozą mordko. Ja tam swoje miejsce mam, a z patafianami chcącymi narzucić swój bezrozumny tok myślenia będę walczyć, bo z wami jest kosa zawsze i wszędzie.
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Ewidentnie do tej, której nie zrozumiałeś xD To jak, potrafisz w końcu ubrać tę swoją myśl w słowa, czy już doszedłeś do wniosku, że się wygłupiłeś i dlatego kręcisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i dlatego polska to chlew obsrany gównem z domieszką mokrego kartonu.


@steemm: nieee, to fatalnie że nikt nie słucha naczelnego przygłupa z portalu ze śmiesznymi obrazkami - przez to ciągle nie możemy awansować cywilizacyjnie.
Weź te swoje narcystyczne posty złóż w pół i włóż pls.
  • Odpowiedz
W praktyce - ciasne, wiecznie zastawione samochodami uliczki,


@bardzospokojnyczlowiek: no ciężko, żeby w 1919 przewidzieli obecne zagęszczene samochodów. Równie dobrze mógłbyś narzekać, że pod katedrą na Ostrowie Tumskim nie ma parkingu podziemnego, bo przeciez mogli przewidzieć.
  • Odpowiedz