Wpis z mikrobloga

@karolhawk: ja miałem Aqua one i wytrzymała dwa lata, teraz odświeżyłem i mi jakaś wersje 9h tez od aquacosmetics założyli i jest fajna, ale chyba coś koło 3k kosztuje. Detailing w kuro robiłem. Powłoka jest od polskiego producenta, jeżeli to ma jakieś znaczenie dla ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karolhawk: @isamaul: ja również miałem Aqua one, po roku odswieżyłem lakier i nałożyłem kolejną powłokę od Aqua, tym razem z grafenem. Kładłem ją już na kilka aut i efekt jest zawsze piorunujący. Jest chodzi o studia to polecam autoklinikę w Wieliczce, robiłem u nich. Jeśli nie potrzebujesz faktury to pisz na priv, ogarniemy dużo taniej, niedaleko Myślenic.
@karolhawk: nie aplikuję, kiedyś nawet myślałem żeby uzyskać certyfikację Firebola, natomiast spotkałem się z mieszanymi opiniami dotyczącymi powłok firbala. A jeżeli firma ma duże wymagania co do studia i ma z góry narzucone ceny aplikacji to kurczę opinia powinna być nienaganna.

Co nie zmiana faktu, że wszystko sprawdza się do stwierdzenia "jak dbasz, tak masz" więc i najlepsze powłoki można zabić. To samo tyczy się aktualnie hajpowanych folii ochronnych