Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Z okazji otwarcia sklepu internetowego ArcyPortret.pl robimy nasze pierwsze #rozdajo.
Czym się zajmujemy? Tworzymy personalizowane portrety zwierząt. Obrazy powstają na podstawie zdjęcia przesłanego przez klienta, a następnie są drukowane na płótnie.

Jedna osoba z plusujących otrzyma spersonalizowany obraz - do wyboru dowolny wzór z naszego sklepu. Jeśli nie posiadasz zwierzaka, możemy również stworzyć portret z twarzą człowieka. Użyjemy #mirkolos, czas na plusowanie do jutra do godziny 20:00.
Zielonki dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie ktoś zobaczy ten wpis, więc korzystając z okazji proszę Was o opinie w komentarzach. Krytyka dzięki której będziemy mogli coś poprawić mile widziana :)

Zachęcamy również do obserwowania IG:
https://www.instagram.com/arcyportret/
Jeśli zbierze się tam trochę osób to też zrobimy rozdanie.

#pies #kot #portret #obraz #smiesznypiesek #instagram
ArcyPortret - Cześć Mirki i Mirabelki!

Z okazji otwarcia sklepu internetowego Arcy...

źródło: comment_1654012834kpvHSK0WG4sTt6rSmauG23.jpg

Pobierz
  • 22
@ArcyPortret: spoczko! Po prostu zauważyłam, że w męskich już dostępne, a akurat mam sukę. Taka luźna uwaga w odpowiedzi do

Pewnie ktoś zobaczy ten wpis, więc korzystając z okazji proszę Was o opinie w komentarzach. Krytyka dzięki której będziemy mogli coś poprawić mile widziana :)
@astin: i jak, robisz dalej czy już zrezygnowałeś? My nie ukrywamy, że to nie jest jakiś nowy pomysł. Sklepy z takimi obrazami istnieją już od dawna i są popularne szczególnie w USA, ale w Polsce też już kilka istnieje. Po prostu uważamy, że jesteśmy w stanie zrobić to trochę lepiej, a czy będą chętni to zobaczymy :)
@ArcyPortret: nie, zrezygnowałem po paru miesiącach, uznałem, że zbyt długo trzeba by to skalować, żeby przyniosło oczekiwane skutki.

A swoją drogą, czy Wy czasem albo już pare lat temu nie działaliście pod tym brandem, albo go nie odkupiliście? Kojarzę tę nazwę.
@ArcyPortret nie myśleliście o dodaniu przeróbek klasyków, w stylu: zamiast Wenus z obrazu narodziny Wenus Botticellego można by wrzucić #!$%@? psa. To samo z wolnością wiodącą lud na barykady delacroix, albo pysk psa zamiast Napoleona z portretu Ingresa?

Taki sposób robię ją obrazów daje wam dużo więcej swobody w wyborze tła niż komuś kto maluje obrazy, bo nakład pracy w opracowywaniu tła jest mniejszy.

A takie przeróbki klasyków mogłyby ciekawie wyglądać.
@Niemamwiedzy: Myśleliśmy. Super są takie klasyki i stopniowo będziemy dodawać ich coraz więcej. Z tym, że na początek wybieramy takie na których jest jedna postać. Oczywiście musimy też przestrzegać licencji, więc nie wszystkie dzieła mogą się pojawić.