Wpis z mikrobloga

Nasze prawo jest tak wspaniałe, że posłużenie się wygenerowanymi kodami w celu wyłudzenia burgera, traktowane jest jako oszustwo, zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madever: jezu, tak zapamiętałem xD, podesłałem jakis artykuł ktory prawdopodobnie czytałem i tyle. Nie analizowalem tego jakoś dogłębniej.

Narracji też żadnej nie wprowadzam, skojarzyło mi sie z tą akcja i tyle.
  • Odpowiedz
jezu, tak zapamiętałem xD, podesłałem jakis artykuł ktory prawdopodobnie czytałem i tyle. Nie analizowalem tego jakoś dogłębniej.


@twoj_starrry: No ale właśnie w tym artykule nic nie ma o tym, że dotyczy to tylko Polski, więc nie wiem skąd to wziąłeś.
  • Odpowiedz
Czego ja się spodziewałem od wyborcy PO, oprócz plucia na swój własny kraj.


@chigcht: i pisze to koleś broniący PiSu i uważający Sorosa za największe zło tego świata xD weź usuń konto
  • Odpowiedz
@TheBestOfErasmus: ooo nieee korporacja która płaci swoim pracownikom minimalną krajową i ma miliardowe zyski na całym świecie straciła łącznie 2137zł 69 groszy bo parę osób wzięło zestaw bigmaca z skryptu kremówkowego XDDD KONIEC ŚWIATA
  • Odpowiedz
@Szyba_Inu: nie bronię tutaj kradzieży tylko śmieszy mnie jak bardzo się zesraliście wszyscy o to xD posty o tym że komuś samochód z------i nie są tak popularne jak to że ktoś zjadł kanapke za darmo
  • Odpowiedz