Wpis z mikrobloga

@TheBestOfErasmus: To jednak głównie zła organizacja po stronie organizatorów, jeżeli coś jest elektronicznie i nielimitowane to ledwie kilkudziesięciu ludzi może bez problemu zgarnąć cały limit tych kodów. Po co wgl są kody spod nakrętek jak nie są wcale zabezpieczeniem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chigcht: jak byłem w UK to po zakupie dowolnej rzeczy z McD można było wypełnić która ankietę żeby dostać Big Maćka i Frytki za 1.99 po wpisaniu kodu na paragon kasjer miał go sprawdzić z systemem i wtedy wklepać "promocje" gdy tylko zobaczyłem jak mój paragon z kodem został potraktowany (zmięty i wyrzucony w kosz) stwierdziłem że nikt tego nie sprawdza - co później potwierdził mi jeden z obsługujących. Sprzedałem
  • Odpowiedz
Gdzie tu masz niby kradzież, jak ktoś po prostu korzysta z promocji? XD


@chigcht: Nie "po prostu korzysta z promocji" tylko obchodzi system lewym generatorem byle się nachapać za darmo i rozkraść co nie jego.
  • Odpowiedz
@TheBestOfErasmus: To jest po prostu smutny obraz wypoku i całej Polski. Każdy jest programista 15k, śmieją się z bab w lidlu, ale uciekają się do oszustw, aby dostać darmową gówno bułkę. Jeszcze będą mówić, że to dobre jedzenie i zdrowsze od schabowego xD Każdą lukę czy niedopowiedzenie p0lak musi wykorzystać na swoją korzyść. Mentalne ruski to są, pierwsi wynosiliby pralki z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@Logytaze przecież ta akcja to było złoto xD gdyby nie wasza ojkofobia, a sytuacja miałaby miejsce w DE, to nawet byście o tym nie wspomnieli w negatywnym świetle. Zapewne byłaby beka Lidla, że debile nie potrafią nawet taniej marketingowej akcji przeprowadzić. #!$%@? wielkie koncerny bez litości.
  • Odpowiedz
@TheBestOfErasmus: nie korzystalem z tej promki ale praktycznie zawsze jak w trasie zrobie stopa na czisa to biore kawe za wypelnienie ankiety - skoro mozna to czemu nie korzystac ¯\_(ツ)_/¯ I wielkim fanem maka nie jestem ale wiem ze normy dotyczace jakosci produktow z ktorych robione jest to 'gowno' to maja bardzo wysrubowane. Musza takie miec bo to swiatowa sieciowka a nie buda w #!$%@? dolnym czy gornym. A p0lactwo
  • Odpowiedz
@zwk-: Madry czlowiek wie co to literowka i jest w stanie przeczytac bez slownika jak ty. Plujesz jadem na uzytkownikow, a widac, ze sam jestes cofniety w rozwoju i na sile szukasz kogos gorszego od siebie.
  • Odpowiedz