Wpis z mikrobloga

@MaszBaboTalerz: własnie po to nagrywam filmy żeby nie odpowiadać anonimowym na wykopie po kilka razy dziennie na te same pytania, a jak miałem ostatnio bana na wykopie to mój kanał miał w tych 3 miesiącach ponad 4,2 miliona wyświetleń więc nie poptrzebuje jego promocji tutaj, odpowiadam na pytania widzów w specjalnie zrobionej do tego serii a nie na zaczepki umysłowych ameb z wypoku, życzę powodzenia w byciu nikim jak twój
  • Odpowiedz
@LuckyStrike

Jak publikuje filmy krytykujące Chiny to są z miejsca zakopywane w 5 minut bo wiadomo:


luckystrike, jak ja go k---a nienawidzę

No to powinieneś pić szampana z tytułu dobrze wykonanego zadania. Sam twierdziłeś, że nienawiść wykopków Ci w zupełności wystarcza to co się żalisz? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
dobra, słuchajta... szkoda czasu i strzepić na was ryja więc wracam do realizowania zamówień jakie dostaje moja firma: https://tosachiny.pl/
Pytania do mnie najlepiej zadawać w komentarzach na YouTube bo tam zawsze odpowiadam wszystkim.
Podczas mojej nieobecności zapraszam do zapoznania się z moimi materiałami o Chinach. To mój najnowszy film:
LuckyStrike - dobra, słuchajta... szkoda czasu i strzepić na was ryja więc wracam do ...
  • Odpowiedz
Jak publikuje filmy krytykujące Chiny to są z miejsca zakopywane w 5 minut bo wiadomo:

luckystrike, jak ja go k---a nienawidzę

No to powinieneś pić szampana z tytułu dobrze wykonanego zadania. Sam twierdziłeś, że nienawiść wykopków Ci w zupełności wystarcza to co się żalisz? ¯\(ツ)/¯


@kiszczak: edit bo link źle się wkleił
Sam twierdziłeś, że nienawiść wykopków Ci w
LuckyStrike - > Jak publikuje filmy krytykujące Chiny to są z miejsca zakopywane w 5 ...

źródło: comment_1653984616jUQWWmLm7kBbvb6TQW4OCX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trujacybluszcz: nie czaje po co ciągle ktoś w ogóle o nim wspomina, daje mu atencje, robi wpisy, memy itp. Po prostu przestańcie o nim gadać, plusować jakiegolwiek komentarze pod jego wpisami to zniknie. Widać jak żywi sie atencją, wszyscy po nim jadą, a on wszystkim odpowoada ciesząc sie że istnieje w czyjeś świadomości. To mój pierwszy i ostatni komentarz jaki kiedykolwiek napisałem na jego temat, elo.
  • Odpowiedz
@Shang_Yang: Czemu wrzucasz zafałszowane zdjęcie tank mema z wyciętymi czołgami? Ludzie co ci dają plusy nie ogarnęli że ty faktycznie jesteś komuszką i negujesz zbrodnie Chin.
  • Odpowiedz
Taiwan to coś innego niż zbuntowana prowincja


@Trzesidzida: Prowincja władana przez dosłownie faszystów i ich przodków. To ja już wolę te złe chiny które chociaż udają że im zależy na dobrobycie mieszkańców, a nie na czystkach. Poczytaj sobie o masakrze w Shanghaiu.

@Shang_Yang lepiej to usuń bo socjal kredyty będziesz miał na minusie. A tutaj mela ci na ryj, za bronienie krajów komunistycznych i powielanie kłamstw.
  • Odpowiedz