Wpis z mikrobloga

@Kuntakinte666: xdd wypowiedział się dzieciaczek który jest na utrzymaniu rodziców i jedyne pieniądze jakie widział to 20 zł #!$%@? z torebki mamy... nie masz żadnego pojęcia o nieruchomościach... cenach ... działkach zabudowanych a rzucasz cenę z dupy która jest ochłapem... daj mi działkę w takim mieście za 150k a jeszcze ci 10k dam za to że ją znalazłeś... ośmieszacie się ale czego można spodziewać się po dzieciach
@profTomaszB4r4n: pamiętam jak z ciekawosić patrzyłem jakiś czas temu na ceny nieruchomości. Piaseczno. Domek 70 m2. Wybudowany jakoś w 1920 roku. Działka nie za duża o ile pamiętam. Brak niektórych mediów. Brak piwnicy, garażu, nawet miejsca postojowego. No i najlepsze: domek drewniany, jak u Piłsudczyka.

Cena: pół miliona XD

także no nie wiem, może to nie jest taka nierealna cena :V
@FOTEL: @KNOUDI: za cos matka jarka i jarek do dzis zyja pomimo ze podobno biede klepia. a domek meksia to byla pierwsza rzecz ktora tam rozjechali spychaczem XD

na cos tez tam czekali, niech juz nawet niech bedzie ze jego matka lubila mieszkac za zoodiakiem jak w zoo ale tez pewnie czekali na to az cena wzrosnie na tyle by mozna bylo cos kupic za to realnego

wlasnie to chyba
@Kuntakinte666: Słuchaj syny ladacznicy i wiejskiego parobka... nie masz bladego pojęcia o obrocie nieruchomościami i przestań się ośmieszać bo nie masz argumentów.. albo jesteś dzieciaczkiem który nic nie wie o świecie albo starszym #!$%@?ą bez majątku i jedyne co możesz to rzucać cenami jak z rękawa
@Kuntakinte666: ale to ty pajacu wyceniłeś sporą działkę z domem w dużym mieście na 150k więc automatycznie robi cię to debilem... jedyne działki z jakimi miałeś do czynienia to te rolne gdy #!$%@?łeś dla obcych ludzi jako parobek i świniopas